پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۴۹۶
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
0
برگزاري چنين نمايشگاه هايي سبب بهره مندي توليدكنندگان از فرصت به كارگيري تجهيزات و قطعات ساخت داخل خواهد بود كه با هزينه كمتر در داخل كشور توليد مي شود.

بازديد مديرعامل بانك صنعت و معدن از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید»پول‌نیوز - دكتر حسين مهري از نخستین نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بازديد كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دكتر حسين مهري رييس هيات مديره و مديرعامل اين بانك امروز بيست و نهم تيرماه از این نمایشگاه که با هدف ارائه نیازمندی‌های صنایع کشور و موضوعات داخلی سازی و رونق تولید برگزار می شود بازديد كرد و در نخستین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو كه در محل اين نمايشگاه با حضور دكتر رضا رحماني وزير صنعت،معدن و تجارت تشكيل شد، حضور يافت.

وي در جريان بازديد از غرفه هاي مختلف اين نمايشگاه و گفتگو با كارآفرينان و صنعتگران اظهار داشت: برگزاري چنين نمايشگاه هايي سبب بهره مندي توليدكنندگان از فرصت به كارگيري تجهيزات و قطعات ساخت داخل خواهد بود كه با هزينه كمتر در داخل كشور توليد مي شود.

دكتر مهري افزود: استفاده از دانش و توان شركت هاي دانش بنيان و نوآور نقش بسيار ارزنده اي در زنجيره تامين صنايع خواهد داشت و امكان آشنايي بيشتر كارآفرينان با مراكز توليد علم و فناوري را فراهم خواهد ساخت.
مديرعامل بانك صنعت و معدن خاطرنشان کرد: براي جلوگيري از خروج ارز از كشور و كاهش ريسك توليدكنندگان لازم است پيوند بين صنايع مختلف تقويت شود تا با تكيه بر پتانسيل شركت هاي داخلي نيازهاي صنايع بزرگ و حياتي تامين شود و این نمایشگاه فرصت کم‌نظیری برای کارآفرینان داخلی برای همکاری با صنایع فرادستی است.

همچنين دكتر مهري از غرفه بانك صنعت و معدن در سالن 38B اين نمايشگاه بازديد كرد.

مجری این نمایشگاه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) است و علاوه بر آن وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق‌های حمایتی جزو همکاران برگزاری این نمایشگاه هستند.

۹ انجمن تخصصی صنایع و چهار صندوق حمایتی با هدف ارائه تسهیلات به فعالان حوزه نهضت ساخت داخل در این نمایشگاه حضور دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.