پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۴۸۸
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
0
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه کارآفرین در روز پنجشنبه مورخ 27 تیر ماه، با حضور بیش از 74.78درصد از صاحبان سهام در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

مجمع عمومی بیمه کارآفرین برگزار شدپول‌نیوز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه کارآفرین در روز پنجشنبه مورخ 27 تیر ماه، با حضور بیش از 74.78درصد از صاحبان سهام در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این جلسه، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند 97 قرائت شد و پس از بررسی مورد تصویب قرار گرفت.

طبق مصوبات این مجمع سود خالص شرکت مبلغ 105.411میلیون ریال در سال ۹7 محقق شده مبلغ 109.672میلیون ریال به عنوان سود انباشته در حساب های خود ثبت کرده است.

انتخاب روزنامه اطلاعات برای درج آگهی‌های شرکت به همراه سایر موارد مرتبط با دستور جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام وفق قانون تجارت، از دیگر مواردی بود که در این جلسه به تصویب سهامداران رسید.

گفتنی است در این مجمع، حسابرس اصلی، شرکت حسابرسی بهراد مشار و حسابرس علی البدل آزمون پرواز ایران مشهود، با رأی حاضرین جلسه انتخاب گردید.

برچسب ها: بیمه کارآفرین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: