پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۳۷۷
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
0
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی و شرکت‌های دارای تعامل با این سازمان در حوزه فن‌آوری اطلاعات خدمات الکترونیک این سازمان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده‌اند.

پول‌نیوز - مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی و شرکت‌های دارای تعامل با این سازمان در حوزه فن‌آوری اطلاعات خدمات الکترونیک این سازمان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده‌اند.

معرفی خدمات الکترونیک سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مهندس علی معیری اظهار داشت: علاوه بر مدیران و همکاران حوزه فن‌آوری اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی، نمایندگان شرکت خدمات ماشینی تأمین، بانک رفاه کارگران، شرکت رایتل و موسسه خدمات درمانی میلاد سلامت نیز در غرفه سازمان تأمین اجتماعی حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین شرکت خدمات سلامت الکترونیک (ساتا)، شرکت داده پردازی(وابسته به بانک رفاه) و شرکت داتک(وابسته به رایتل) نیز در غرفه سازمان تأمین اجتماعی حضور دارند و یکی از غرفه‌های اصلی سالن دولت الکترونیک به این خانواده بزرگ اختصاص یافته است.

معیری معرفی سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی و همچنین سامانه‌ها نوبت دهی مراکز درمانی را از جمله خدمات غیرحضوری محبوب سازمان تأمین اجتماعی معرفی کرد و گفت: بسیاری از مراجعه کنندگان به غرفه تأمین اجتماعی از خدمات غیرحضوری این سازمان استفاده می‌کنند.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: خدمات الکترونیکی سازمان تأمین اجتماعی از طریق وب، اپلیکیشن موبایل و سرویس‌های USSD به مخاطبان عرضه می‌شود و تمامی این خدمات در نمایشگاه الکامپ معرفی می‌شوند.

مهندس معیری تعامل با واحدهای تخصصی سایر دستگاه‌ها را از دیگر اقدامات قابل پیگیری در نمایشگاه الکامپ برشمرد و افزود: اطلاع رسانی خدمات مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات به عموم مردم و مسئولان دستگاه‌های مختلف در نمایشگاه الکامپ مورد توجه قرار دارد.

غرفه سازمان تأمین اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) واقع در سالن 41 (دولت الکترونیک) نمایشگاه‌های بین المللی تهران از 27 لغایت 30 تیر ماه ساعت 10 صبح الی 18 پذیرای بازدیدکنندگان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.