پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۳۶۳
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
0
دفتر حمایت از نوآوری بانک تجارت با انعقاد تفاهم‌نامه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز به کار کرد.

پول‌نیوز - مراسم امضای تفاهم‌نامه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و آغاز به کار دفتر حمایت از نوآوری بانک تجارت در صندوق نوآوری و شکوفایی، امروز چهارشنبه با حضور رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت و علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

بانک تجارت به شرکت های دانش بنیان وام می دهد
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در این مراسم با اشاره به حرکت علوم فناوری به سمت تکنولوژیهای دانش بنیان اظهار داشت: یکی از مصداق های بارز حمایت از تولید ملی حمایت از طرح های نوآورانه و دانش بنیان از طریق تامین مالی و ارائه خدمات مشاوره ای است.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با صندوق نوآوری وشکوفایی دفتری در اختیار بانک قرارداده شده که تیم مستقر در این دفتر، مدارک شرکتها را بررسی کرده و 1500 شعبه بانک بر اساس مدارک ارسالی از این دفتر تسهیلات و خدمات مورد نیاز را به شرکت ها ارائه می دهند.

روح الله ذوالفقاری، معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و تجاری نیز در خصوص آغاز به کار رسمی این دفتر گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی بر اساس سیاستی که از سنوات گذشته در آن شکل گرفته در راستای کمک به کسب و کارهای دانش‌بنیان، خلق ثروت و سیاست‌های پایدار کشور فعالیت می‌کند.

وی اظهار داشت: در همین راستا همکاری با نهادهای تخصصی مالی در اولویت این صندوق قرار گرفت که بانک‌ها نیز یکی از این نهادها است.


ذوالفقاری ادامه داد: در اواخر سال گذشته تعامل با بانک‌ها در دستور کار صندوق نوآوری و شکوفایی قرار گرفت که موفق شدیم با بانک تجارت توافقاتی را انجام دهیم و امروز شاهد تبادل تفاهم‌نامه و راه‌اندازی رسمی دفتر نوآوری بانک تجارت در صندوق هستیم.

همچنین حمیدرضا شریفیان معاون مدیرعامل بانک تجارت گفت: تفاهم‌نامه‌ای که امروز انجام شد در راستای مسولیت اجتماعی بانک قابل تعریف است، امیدواریم بانک تجارت با توجه به توان و تجربه خود به شرکت‌های دانش‌بنیان و رشد و توسعه صنایعی که نیاز به این مباحث دارند، کمک کند.

وی افزود: یکی از مباحثی که در دانش‌بنیان‌ها مهم است، مباحث مشاوره است و شاید امکان دسترسی کمتری به خدمات مشاوره داشته باشند که بانک تجارت امکان مشاوره را با راه‌اندازی این دفتر برای شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم کرده است تا با هزینه کمتر و در زمان کمتر این خدمات را در اختیار داشته باشند.

برچسب ها: بانک تجارت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.