پول نیوز

در پی کاهش قیمت دوباره ی نفت؛
کد خبر: ۳۱۲۳۵۸
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
0
قیمت نفت خام پس از ساخت سهام نفت در ایالات‌متحده، کاهش می یابد.

پول نیوز به نقل از رویترز؛ قیمت نفت روز پنجشنبه، کاهش یافت. همچنین پس از اینکه داده‌های رسمی از افزایش ناگهانی قیمت بنزین در ایالات‌متحده در هفته گذشته خبر دادند، تقاضا برای آن در طول اوج فصل رانندگی کاسته شد.

فرار از ثبات: قیمت نفت پایین آمد


نفت خام برنت به میزان 63.51 دلار به ازای هر بشکه رسید که این میزان برابر کاهش 15 سنتی یا 0.2درصدی گزارش شده است. برنت در ساعات پایانی روز چهارشنبه، 1.1٪ سقوط کرد. نفت خام غرب تگزاس نیز به میزان 26 سنت، یا 0.5 کاهش یافت و به 56.52 دلار رسید که این میزان نسبت به آخرین قیمت آن 1.5درصد کاهش داشته است.


در حالی که داده های روز چهارشنبه ی اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان داد که کاهش مخازن نفت در هفته گذشته بیشتر از حد انتظار بوده است، بازرگانان در فکر ایجاد طرح‌های بزرگی برای موجودی نفت خام هستند که منجر به کاهش قیمت‌ها در آینده خواهد شد.


‌وزارت انرژی آمریکا اعلام کرده موجودی نفت خام ایالات متحده بیش از انتظار تحلیلگران، به میزان 3.1 میلیون بشکه یافته کاهش یافته است. پیش از این تحلیلگران بازار نفت، کاهش موجودی را حداکثر 2.7میلیون بشکه پیشبینی کرده بودند.

 

با این حال، سهام بنزین 3.6 میلیون بشکه افزایش یافته است که آن هم در مقایسه با انتظارات تحلیلگران پس از کاهش 925000 بشکه ای، پیشبینی می شد که سهم مخازن تقطیر نهایتاً افزایشی 613 هزار بشکه ای داشته باشد که امروز افزایش 5.7 بشکه ای بنزین، گزارش شده است.

 

برچسب ها: نفت قیمت نفت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار