پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۳۵۱
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
0
موسسه ملل در سال ۹۷ توانشته شرایط مناسبی را به نمایش بگذارد و برخلاف سال ۹۶ که با اما و اگرهایی روبه رو شده بود اما سال ۹۷ را با ثبت اعداد قابل توجهی به پایان برد؛ تاجایی که از زیان خالص با رشد سه برابری به سود خالص رسید.

رشد 3 برابری عملکردی موسسه ملل در سال97پول‌نیوز -  سود انباشته موسسه در این دوره یک هزار و ۵۴۸ میلیارد ریال شده که نسبت به سال ۹۶ ۳۶ درصد رشد داشته است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در سال ۹۶ این موسسه ۸۰۴ میلیاد ریال زیان خالص داشت، اما در سال ۹۷ این زیان را به ۴۷۸ میلیارد ریال سود رساند که نشان از رشد سه برابری داشته‌است.

مصارف و منابع موسسه ملل

موسسه ملل در سال ۹۷ بالغ بر ۱۳۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات در دو قالب تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص دولتی به غیر از بانک ها و همچنین تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص غیر دولتی به غیر از بانکها پرداخت کرده که نسبت به سال قبل حدود ۵ درصد رشد داشته است.

این موسسه در سال قبل ۱۰۹ هزار و ۶۱۷ میلیارد ریال سپرده جمع آوری کرده که نسبت به سال قبل از آن بالغ بر ۱۲ درصد رشد داشته است.

درآمد موسسه

بر اساس این تسهیلات اعطایی ، سهم موسسه ملل از درآمدهای مشاع در مدت مشابه سال ۱۱۸۰ و در سال جدید در ۳ماهه ۳۵۸۹ میلیارد ریال بوده است در مدت مشابه سال قبل به زیان رسیده در سال ۹۸ این عدد ۷۹ ریال سود شده است یعنی ۳ ماهه ۷۹ ریال محقق کرده است که عدد خوبی است و گزارش خوبی برای ملل است.

جهش سود موسسه اعتباری ملل در ٣ ماهه

اعتباری ملل در سه ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ ٧٩ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است که در دوره مشابه قبلی هر سهم ١٣٣ریال زیان داشت همچنین سود تسهیلات ۶٨درصد رشد کرده و سود فروش سرمایه گذاری ها نیز ٣١٣۵درصد رشد داشته است گفتنی است هزینه کارکنان نیز افزایش١٧درصدی داشته است.

برچسب ها: موسسه ملل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.