پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۲۲۶
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
0
در اين نمايشگاه كه براي نخستين‌بار و با هدف نمايش توانمندي‌ها در بومي‌سازي محصولات و قطعات و همچنين اعلام نيازمندي‌هاي صنعتي به‌همت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار خواهد شد، گروه خودروسازي سايپا قصد دارد قابليت‌ها، دستاوردها و نيازهاي خود را معرفي كند.

پول‌نیوز - نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد با حضور گروه خودروسازي سايپا برگزار مي‌شود.

 

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، در اين نمايشگاه كه براي نخستين‌بار و با هدف نمايش توانمندي‌ها در بومي‌سازي محصولات و قطعات و همچنين اعلام نيازمندي‌هاي صنعتي به‌همت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار خواهد شد، گروه خودروسازي سايپا قصد دارد قابليت‌ها، دستاوردها و نيازهاي خود را معرفي كند.

 

حضور گروه سايپا در نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد

سايپا كه در چندماه اخير توانسته در اجراي پويش ملي بومي‌سازي قطعات محصولات خودرويي، به دستاوردهاي بزرگي در زمينه معرفي نيازمندي‌هاي توليدي خود، شناسايي صنعت‌گران، توليدكنندگان و شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي و حمايت و پشتيباني از بومي‌سازي بسياري از قطعات، مجموعه‌ها و متعلقات پيشرفته خودرويي رسيده، قصد دارد با حضور در اين نمايشگاه، از فرصت‌هاي داخلي‌سازي و رونق‌بخشي به توليد استفاده كند.

 

گروه سايپا متشكل از شركت‌هاي سايپا، پارس‌خودرو، زامياد، سايپاديزل، سايپاپرس، سايپاشيشه، سايپاآذين، فنرسازي زر، مگاموتور، سازه‌گستر، قالب‌هاي بزرگ صنعتي سايپا و شركت خدمات فني رنا در فضايي بالغ بر 900 متر مربع در اين نمايشگاه حضور خواهد داشت.

 

نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد در حوزه‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي، صنايع معدني فلزي و غيرفلزي، خودرو و قطعات، مخابرات، صنايع دريايي و لوازم خانگي از 27 تا 30 تيرماه در نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد و گروه سايپا از ساعت 10 تا 18 در سالن 38B پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار