پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۱۷۹
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
0
پروژه شرکت صنعتی فولاد آلیاژی کیمیای صبا که يكي از بزرگترین پروژه هاي صنعتی خراسان شمالی است و از سوي اين بانك تأمين مالي شده است، روز یکشنبه و در سفر هیئت دولت به خراسان شمالی با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

پول‌نیوز - شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبای اسفراین با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری و از طریق ویدئو کنفراس و به دستور رییس جمهور در سفر کاروان تدبیر و امید به خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، پروژه شرکت صنعتی فولاد آلیاژی کیمیای صبا که يكي از بزرگترین پروژه هاي صنعتی خراسان شمالی است و از سوي اين بانك تأمين مالي شده است، روز یکشنبه و در سفر هیئت دولت به خراسان شمالی با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

افتتاح شرکت فولادی با تسهيلات بانك صنعت و معدن

شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبا در فاز نخست در واحد ذوب آهن و تولید شمش فعال است و سالانه ۳۲۰ تن شمش تولید می کند.

با بهره برداری از این پروژه که ۴هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری براي آن صورت گرفته ۵۶۰ فرصت شغلی ایجاد مي شود همچنین فاز دوم این شرکت صنعتی که با هدف توليد نورد فولاد راه اندازي مي شود نیز روز گذشته با حضور معاون پارلمانی رییس جمهوری کلنگ زنی شد.

شهرستان اسفراین با دارا بودن دو صنعت بزرگ فولاد و لوله گستر و صنایع پایین دست آنها، قطب صنعتی خراسان شمالی به شمار مي رود.

افتتاح شرکت فولادی با تسهيلات بانك صنعت و معدن

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار