پول نیوز

کد خبر: ۳۱۱۶۴۱
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
0
مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه آسیا، معاونان مدیرعامل، رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیر حراست بیمه مرکزی برگزار شد.

پول‌نیوز - مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه آسیا، معاونان مدیرعامل، رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیر حراست بیمه مرکزی برگزار شد.


تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این مراسم مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی با تقدیر از عملکرد مدیریت سابق و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید بازرسی و انتظامات، اظهار امیدواری کرد با تلاش خالصانه کارکنان حوزه بازرسی، سلامت و امنیت خانواده بزرگ بیمه آسیا، تداوم داشته باشد.

در ادامه این مراسم، حجت ا... صالحی، مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر سابق بازرسی بیمه آسیا، در سخنانی صیانت از کارکنان، اسناد طبقه بندی شده و امکانات و تجهیزات را از اهم وظایف حوزه بازرسی وانتظامات برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان بیمه آسیا این امر مهم، محقق شود.

وی همچنین با تاکید بر لزوم آمادگی کامل مسئولان نظام برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، از توطئه دشمن در فاصله انداختن بین مردم و مسئولان خبر داد و اظهار داشت: با روحیه انقلابی و کار جهادی می بایست نقشه دشمن را در ناکارآمد نشان دادن سیستم مدیریتی کشور و اشاعه ضعف و ناامیدی در بین مردم، خنثی کرد.

گفتنی است، طی حکمی از سوی مدیر عامل بیمه آسیا، مرتضی پیر علی به عنوان مدیر جدید بازرسی و انتظامات جایگزین احمد منصوری شد.

برچسب ها: بیمه آسیا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار