پول‌نیوز - روابط عمومی دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای خبر وجود ردپای بازرس استانی هیئت امنای این دانشگاه در باند جعل مدرک را تکذیب کرد.

به گزارش پول نیوز به نقل از آنا، روابط‌ عمومی دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ای خبر منتشر شده در خبرگزاری دانشجو پیرامون وجود ردپای بازرس استانی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در باند جعل مدرک را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو درج یک خبر کذب در خبرگزاری دانشجو با شناسه خبری ۷۷۵۷۱۱ مورخ ۱۵ تیر ۱۳۹۸ با ادعای واهی وجود ردپای بازرس استانی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، روابط عمومی دفتر هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که نسبت به انتشار دهندگان این خبر کذب از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیری و اقدام خواهد کرد.

در این اطلاعیه عنوان شده است: لازم به ذکر است؛ بازرس استانی نقش کلیدی در کشف پرونده جعل مدارک دانشگاهی در همکاری با مراجع امنیتی، انتظامی و قضایی داشته و مستندات بیانگر آن است که اولین گزارشات توسط نامبرده مطرح و انعکاس داده شده است.

در بخش دیگری از اطلاعیه ذکر شده است: پرونده جعل مدارک دانشگاهی صرفا مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی نبوده و این باند جاعل اقدام به جعل مدارک دانشگاه‌های دولتی، پیام نور و غیرانتفاعی و حتی مدارک غیردانشگاهی نیز می‌نمودند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: هدف انتشار دهندگان این دست اخبار کذب توقف فعالیت‌های روشنگرانه و ضد فساد هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی است اما قطعا هیئت امنا و دفاتر مسئول زیرمجموعه در صیانت از ساحت علم، دانشگاه و اتقان مدارک دانشگاهی مانند گذشته از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و چنین اقداماتی، خللی در عزم دفتر بازرسی ویژه هیات امنا برای مبارزه با فساد ایجاد نخواهد نمود.

در پایان این اطلاعیه آمده است: روابط عمومی دفتر هیت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اینکه این خبر را قویا تکذیب می‌کند این اطمینان را می‌دهد نسبت به آمران و عاملان انتشار این دست اخبار کذب از طریق مراجع ذی صلاح قضایی و انتظامی اقدام خواهد نمود و نتیجه اقدامات خود را به افکار عمومی گزارش می‌نماید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: