پول نیوز

کد خبر: ۳۱۱۴۷۲
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
0

پول‌نیوز - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: توزیع ۴ میلیون تن قیر رایگان در مجلس مصوب شده که باید به مساوات در استان‌ها تقسیم شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عصر امروز در همایش آموزشی، توجیهی دهیاران به مناسبت گرامیداشت روز دهیار اظهار داشت: سه هزار میلیارد تومان اعتبار برای سازمان دهیاری‌ها در راستای مساعدت ویژه به دهیاران اختصاص یافته است.

وی افزود: مجلس این آمادگی را دارد که برای دهیاری‌ها ردیف خاص بودجه‌ای تعریف کند و دولت می‌تواند در لایحه‌ای این درخواست را به مجلس ارائه کند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در خانه ملت با اشاره به اهمیت ویژه روستاها اظهار داشت: این مهم سبب شد که مجلس ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی در راستای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار روستایی مصوب کند و نرخ خدمات آب و برق نیز در روستاها ۵۰ درصد ارزان‌تر از شهرها محاسبه شود.

سلیمی تصریح کرد: ۵۰۰ میلیارد دلار به‌منظور آبرسانی به روستاها در نظر گرفته شده و به‌طور حتم هر لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس ارائه می‌شود به تصویب می‌رسد.

وی تأکید کرد: نمایندگان مردم، هم‌صدای ملت هستند و در راستای مساعدت و خدمتگزاری به روستاییان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی همچنین بیان کرد: توزیع ۴ میلیون تن قیر رایگان در مجلس مصوب شده که باید به مساوات در استان‌ها تقسیم شود.

منبع: فارس
برچسب ها: مجلس قیر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار