پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - به دنبال سفر دکتر شیری نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران به استان آذربایجان شرقی و بازدید از شعب و باجه ها و مطرح شدن مشکلات واحدهای اجرایی در جلسه شورای اداری استان، جلسه بررسی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات مذکور در تهران با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیر شعب استان آذربایجان شرقی، مدیران امور و سایر مدیران ذیربط تشکیل و نکات عنوان شده توسط واحدهای اجرایی به تفکیک، مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و برای رفع هر یک راهکارهایی مطرح گردید.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر شیری در این جلسه گفت: مهمترین وظیفه واحدهای ستادی رفع دغدغه های بخش اجراست تا این بخش بتواند کار خود را به بهترین نحو انجام دهد.

پست بانک: نگاه ما به اقتصاد روستا باید نگاه بلندمدت باشد

شیری یکی از بزرگترین پتانسیل های ویژه پست بانک را حضور در مناطق روستایی دانست و افزود: نگاه ما به اقتصاد روستا باید نگاه بلند مدت باشد.

وی تصریح کرد: پست بانک ایران اولین بانکی است که در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر واگذاری بخش های تصدی گری به بخش خصوصی این اقدام را انجام داده و با حفظ وظایف حاکمیتی و نظارتی، بخشی از عملیات اجرایی خود را به ویژه در مناطق روستایی از طریق باجه های بانکی روستائی، از طریق بخش خصوصی واگذار کرده است .

مدیرعامل پست بانک ایران افزود: این بانک با توجه به ظرفیت نیروی انسانی خود و حضور در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند رشد سریعتری را تجربه کند، لیکن لازمه این رشد شفافیت است که بحمدالله توانستیم صورت های مالی را با شفافیت کامل اعلام کنیم.

شیری خاطرنشان کرد: حمایت و همراهی واحدهای ستادی و اجرایی با یکدیگر و درک متقابل دغدغه ها و هم اندیشی با یکدیگر می تواند راهگشا بوده و انگیزه مضاعفی در بدنه بانک ایجاد نماید.

وی تاکید کرد: در مواردی که نمی توانیم درخواستی را اجرایی کنیم، دلیل آن را برای واحدهای اجرایی توضیح دهیم تا هیچ گونه شائبه ای در ذهن کارکنان باقی نماند و این امر نیز خود، بخشی از شفاف سازی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: