پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۱۰۹۵
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
0
در این شرایط که دشمن دائما درحال اعمال فشار اقتصادی به کشور است و اعتماد عمومی مردم را نشانه گرفته است؛ کیفیت خدماتی که ما ارائه می دهیم می تواند دررضایت مندی و جلب اعتماد مردم موثر باشد .
پول‌نیوز - کیامرز قاسمی زانیانی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در جمع مدیران و روسای شعب این بانک در استان تهران اظهار داشت: رونق تولید درگرو توان ملی کشور است و ما به عنوان تنها بانک تخصصی در بخش کشاورزی باید بتوانیم به موقع از تولید ملی حمایت کنیم.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، قاسمی زانیانی با اشاره به لزوم درک شرایط کنونی کشور و تامین  نیاز مالی بخش کشاورزی توسط این بانک افزود: در این شرایط که دشمن دائما درحال  اعمال فشار اقتصادی به کشور است و اعتماد عمومی مردم  را نشانه گرفته است؛ کیفیت خدماتی که ما ارائه می دهیم  می تواند دررضایت مندی و جلب اعتماد مردم موثر باشد .

رونق تولید در گرو افزایش توان ملی ماست

وی خاطرنشان کرد: لازمه این حمایت، جذب منابع ارزان قیمت است که جزو راهبردهای اصلی بانک کشاورزی درسال جاری است.

زانیانی تصریح کرد: رسالت  دولت  در بانک های تخصصی و توسعه ای پایین  آوردن  قیمت تمام شده تسهیلات است بنابراین باید بتوانیم  منابع  ارزان قیمت تری را  در اختیار  بهره برداران بخش کشاورزی قراربدهیم.

عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در ادامه سخنان خود عملکرد بانک را ارزشمند ،  قابل  قبول و قابل  دفاع  دانست و گفت: پرداخت تسهیلات در سال گذشته  480 هزار میلیارد  ریال  بوده  وضریب خود اتکایی نیز بهبود پیدا کرده است.

وی سپس به وقوع حوادث گوناگون اقلیمی  ، خسارات وارده به بخش کشاورزی  و تبعات آن  برای  بانک کشاورزی اشاره کرد و گفت: گرچه سیل ویرانگر خساراتی به  بار آورد ، اما نعماتی هم به ویژه در زمینه ذخیره آب مصرفی کشاورزی داشت.

زانیانی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تاکید بر لزوم بهبود خدمات و محصولات و گسترش بانکداری الکترونیک، اظهار داشت: آینده بانکداری ما، بانکداری دیجیتال است .

این گزارش می افزاید: همایش روسای شعب و آیین تودیع و معارفه معاون اداری ،مالی و پشتیبانی این مدیریت روز یکشنبه نهم تیر باحضور کیامرز قاسمی زانیانی عضو هیات مدیره ، محمدرضا غفوری مدیرامورمشتریان وبانکداری عمومی ،مدیر ستادی  استان تهران ،معاونان و کارشناسان مدیریت و تعدادی از روسای شعب استان درمحل سالن اجتماعات مدیریت بانک کشاورزی استان تهران برگزارشد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: