پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۰۴۹۸
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
0
هنرمندان نوجوانی که در قالب گروه دختران خورشید فعالیت خود را از شهریور ماه سال گذشته آغاز کرده اند، در نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان در روزهای افتتاحیه و اختتامیه به روی صحنه رفتند.
پول‌نیوز - کیوان قمری، گروه دختران خورشید به سرپرستی بهار پنجه پور فعالیت خود را از حدود هشت ماه پیش و به صورت دانش آموزی آغاز کرده است. دختران هنرمندی که از سنین هشت تا هفده سال در قالب گروه ملودی و کوبه ای نوازندگی می کنند. با توجه به این مدت زمان کوتاه توانسته اند توانایی ها و استعداد خود را در اجراهای متفاوت و متنوع گروهی نشان دهند. از جمله برنامه هایی که این بانوان نوجوان هنر خود را به نمایش گذاشته اند، می توان به اجرا در دانشگاه هنر اصفهان، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان، کانون های فرهنگی، مدارس و... اشاره کرد که با توجه به مدت زمان کوتاه شکل گیری گروه، بسیار قابل توجه و چشمگیر است.

دختران خورشید در نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان

گروه دختران خورشید در روزهای افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان به روی صحنه رفتند و با اجرای زیبا و دلنشین خود فضای مفرحی را رقم زدند. اجرای دختران نوجوان خورشید که در غرفه اصفهان 2020 برگزار شد با استقبال پرشور مراجعه کنندگان و برخی چهره های فرهنگی مواجه شد. 

هدف اصلی گروه خورشید اثبات مسئولیت پذیری نوجوانان در کارهای گروهی و خودجوش اعلام شده است.

دختران خورشید در نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: