پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۰۳۵۹
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
0
پول‌نیوز - نماینده مردم شریف تبریز و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، از خدمات و عملکرد بانک کشاورزی در سراسر کشور قدردانی کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، معصومه آقاپور در نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این بانک برگزار شد،  با اشاره به شرایط کنونی و جنگ اقتصادی بخش کشاورزی را مایه دلگرمی  اقتصاد کشور دانست و گفت:  اقتصادروستایی می تواندکشور را از بحران نجات بدهد.وی ضمن قدردانی از مدیریت وکارکنان بانک کشاورزی به دلیل پشتیبانی مالی از بخش کشاورزی  بر توسعه زیربخش های کشاورزی از جمله صنایع تبدیلی وبسته بندی، سردخانه ها، بهینه سازی مصرف آب و قنوات و ... تأکید کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نقش زنان در اقتصاد روستایی بر ضرورت گسترش  طرح های تسهیلاتی ویژه بانوان در این مناطق تأکید کرد و با توجه به توان تخصصی کارشناسان بانک کشاورزی مشارکت آنان را در ارزیابی خسارت های ناشی از سیل،خشکسالی و ... ضروری دانست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.