پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

رسالت و گرایش اصلی بانک کشاورزی،حمایت از تولید بخش کشاورزی است
پول‌نیوز - روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر روش ها و تجارب بانکی، یک بانک توسعه ای هستیم و همه همکارانمان به این رسالت باور دارند .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، خدارحمی  با اعلام مطلب فوق بر گسترش تعامل بانک با کمیسیون اقتصادی مجلس به خصوص در زمینه ایفای نقش توسعه ای بانک کشاورزی تأکید کرد و گفت: رسالت و گرایش اصلی بانک کشاورزی همانطور که در اساسنامه آن آمده، بر مبنای حمایت از تولید بخش کشاورزی شکل گرفته است.

وی با اشاره به چالش های موجود در تأمین منابع مورد نیاز بخش کشاورزی  خاطر نشان کرد: به رغم محدودیت های موجود از عهده تکالیف مربوط به بخش کشاورزی بر آمده ایم.

خدارحمی گفت: تأمین منابع اصلی ترین چالش بانک های توسعه ای است و در صورت تأمین منابع ارزان، امکانات بانک کشاورزی برای اجرای مأموریت یک بانک توسعه ای اعم از بدنه کارشناسی قوی و دیگر امکانات مالی و فنی فراهم است.

وی از برنامه ریزی برای استفاده از سایر توانمندی ها و امکانات با هدف جبران کمبود ها خبرداد و افزود:سال گذشته با سیاستی اتخاذ کردیم  هزینه تمام شده منابع  کاهش  یافت و با این راهکار ها در تلاشیم متناسب با چالش های امروز وضعیت خود را بهبود داده و براین چالش ها غلبه کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.