پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 17 / سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
پول‌نیوز - سرپرست سازمان تامین اجتماعی صبح امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) بازدید کرد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی از نمایشگاه ایران هلث بازدید کرد

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، محمدحسن زدا با حضور در غرفه های مختلف شرکت کننده در بیست و دومین نمایشگاه ایران هلث از جمله شرکت های بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی و اوزان در جریان آخرین تجهیزات و ملزومات در این حوزه قرارگرفت.

شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی از شرکت های تابعه این سازمان در بخش خرید و تامین تجهیزات بیمارستانی فعالیت می کند و شرکت اوزان نیز به عنوان یکی دیگر از شرکت های وابسته این سازمان، تامین کننده تجهیزات مصرفی بیمارستانها است.

زدا در جریان این بازدید گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه غرب؛ تمهیدات لازم از نظر تجهیزات موردنیاز پزشکی اندیشیده شده است و بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی از نظر ملزومات و وسایل مشکلی ندارند.

وی با بیان اینکه شرکت های تابعه سازمان تامین اجتماعی در بخش خرید و تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی تابعه عملکرد موفقیت آمیزی دارند، افزود: شرکت های این سازمان در این حوزه در کشور نیز  جایگاه مهمی دارند.

زدا تصریح کرد: تامین اجتماعی بیش از 60 سال قدمت دارد و وظیفه این سازمان ایجاد آرامش خاطر برای بیمه شدگان و بازنشستگان تحت پوشش است و در مسیر ارتقای کمی و کیفی خدمات تلاش خواهیم کرد.

دکتر سعیدرضا رحم دار مدیرعامل شرکت اوزان نیز گفت: این شرکت از شرکت های سودآور و موفق در حوزه تجهیزات پزشکی است و از نظر رده بندی اتاق بازرگانی در جایگاه شانزدهم کشور هستیم .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار