پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۰۹۲۵۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
0
در ادامه طرح پويش ملي بومي‌سازي قطعات، گروه خودروسازي سايپا نيازها و چالش‌هاي فناورانه خود را در نمايشگاه اينوتكس 2019 اعلام خواهد كرد.
پول‌نیوز - گروه خودروسازي سايپا در هشتمين نمايشگاه نوآوري و فناوري اينوتكس 2019 در رويداد تقاضاي نوآوري reverse pitch حضور خواهد يافت و نيازمندي‌هاي فناورانه خود را به شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي معرفي خواهد كرد.

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، در ادامه طرح پويش ملي بومي‌سازي قطعات، گروه خودروسازي سايپا نيازها و چالش‌هاي فناورانه خود را در نمايشگاه اينوتكس 2019 اعلام خواهد كرد.

معرفي نيازمندي‌هاي فناورانه سايپا

گروه سايپا قصد دارد با ابتكار مركز تحقيقات و نوآوري صنايع خودرو سايپا به‌عنوان دبيرخانه پويش ملي بومي‌سازي قطعات خودرو، نيازمندي‌هاي مدنظر گروه در بخش فناوري را در شش حوزه سيستم پايداري الكترونيكي خودرو ESC، سيستم ترمز خودكار اضطراري AEB، كيسه ايمني هوا، سيستم مديريت موتور، خودرو داراي ارتباط connected car و موتور الكتريكي خودرو برقي PMSM electric motor مطرح كند.

قرار است در اين رويداد كه با هدف ارتباط مؤثر با شركت‌هاي دانش‌بنيان ايراني، آشنايي با توانمندي‌هاي توليدكنندگان داخلي و شناسايي ظرفيت‌ها و امكانات صنعت‌گران و توليدكنندگان جهت طراحي، ساخت و پاسخ‌گويي به نيازهاي تقاضادهندگان برگزار مي‌شود، مركز تحقيقات و نوآوري سايپا نيازهاي اين مجموعه را معرفي كند.

حضور سازمان‌هاي معتبر صنعتي نظير گروه خودروسازي سايپا در اين رويداد با ارائه نيازهاي مشخص فرصت مناسبي را در اختيار شركت‌هاي دانش‌بنيان و استارتاپ‌ها جهت توسعه همكاري‌ها قرار مي‌دهد.

رويداد تقاضاي نوآوري در هشتمين نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري اينوتكس 20 خردادماه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن مرواريد محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد و داوطلبان و علاقه‌مندان به شناسايي نيازهاي فناورانه گروه خودروسازي سايپا مي‌توانند در آن حضور يابند.
برچسب ها: سایپا ، خودرو ، فناوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: