پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - تحول دیجیتال و استقرار آن در سیستم بانکی از جمله تدابیر جدیدی است که وزارت امور اقتصادی و دارایی برای بهبود  نظام بانکی اتخاذ کرده است و بانک کشاورزی با پیشینه ای درخشان در عرصه بانکداری دیجیتال و برخورداری از زیرساخت های قدرتمند بانکداری الکترونیک، برای تهیه نقشه راه تحول دیجیتال و تدوین سند استقرارنظام دیجیتال ، برنامه ریزی و اقدامات اجرایی را آغاز کرده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این بانک برای تهیه نقشه راه تحول دیجیتال از خدمات شرکت های مجرب و صاحب نام در این عرصه استفاده می کند و با تشکیل کارگروهی متشکل از مدیران ارشد این بانک وبرخورداری از مشاوره اساتید برجسته دانشگاهی، مقدمات تهیه سند دیجیتال در چارچوب دستورالعمل وزارت امور اقتصادی و دارایی و نظارت سازمان حسابرسی را فراهم کرده است.

سند استقرار نظام دیجیتال در بانک کشاورزی تدوین می شود

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی به منظور بررسی چگونگی استقرار نظام دیحیتال به بررسی اولویت ها، رویکرد، جهت گیری، پتانسیل ها، الزامات و چالش ها پرداخته  و برنامه ریزی برای استقرار نظام دیجیتال در این بانک را با تهیه مقدمات تدوین نقشه راه و سند راهبردی آغاز کرده است.

این گزارش می افزاید: استقرارنظام دیجیتال در بانک کشاورزی به معنای تحول گسترده خدمات بانکی و به روزرسانی پویای خدمات و محصولات متناسب با پدیده های عصر دیجیتال است که تاثیر به سزایی بر تسریع و تسهیل فرایندهای مالی و بانکی، رضایتمندی مشتریان، توانمندسازی کارکنان و افزایش چابکی سازمان، کاهش نیاز مشتریان به مراجعه حضوری به شعب و در نتیجه کاهش معضلات تردد شهری، آلودگی هوا، مصرف سوخت و انرژی و ... خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: