پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۰۸۷۳۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
0
امروزه، بسیاری از مردم به نوشتن مقالات سفر و راهنمای گردشگری علاقه دارند و تعدادی نیز از این راه کسب درآمد می کنند.

پول‌نیوز؛ کیوان قمری امروزه، بسیاری از مردم به نوشتن مقالات سفر و راهنمای گردشگری علاقه دارند و تعدادی نیز از این راه کسب درآمد می کنند. نوشتن مقالات مرتبط با سفر یک سرگرمی بسیار جذاب است که می تواند به کار و منبع درآمد عالی تبدیل شود. بسیاری از مردم از خواندن داستان ها و مطالب سفرهای افراد دیگر، آنچه که آن ها در حین سفر می بینند و حس می کنند لذت می برند. چنین داستان هایی الهام بخش سفر و بازدید از مکان های دیگر می شوند. با این وجود، هر کسی توانایی نوشتن داستان های خواندنی و جذاب را ندارد. داستان پرداز باید مهارت های نوشتن را به درستی بیاموزد و این مهارت ها را توسعه دهد.

سفرنامه هایی که درآمد شما را افزایش می دهند

اگر احساس می کنید که سطح نگارش شما به اندازه کافی خوب نیست، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید. ما 6 روش موثر که به بهبود نوشتن تجربیات سفر شما کمک می کند ارائه می دهیم تا مقاله خود را به سطح حرفه ای برسانید و از این راه کسب درآمد کنید. با ما همراه باشید.

روان بنویسید
شما باید تمرکز خود را روی سبکی از نوشتن معطوف کنید که به راحتی قابل خواندن و فهمیدن باشد. بهتر است انتقال پاراگراف از یک موضوع به موضوع دیگر، بسیار حرفه ای و منطقی صورت گیرد و جریان حاکم بر پاراگراف حفظ شود به طوری که ذهن خواننده منحرف نشود. بنابر این، به عنوان مثال نباید یک پاراگراف در مورد سنت های محلی بنویسید و به طور ناگهانی به بازدیدهای خود از گشت و گذار بروید.

همیشه نوشته خود را تصحیح کنید
هرگز داستان (مقاله) را بدون تجدید نظر و تصحیح منتشر نکنید. برای جلوگیری از اشتباهات، از روش های مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید مقاله را چاپ کرده و مجدداً بخوانید. نسخه چاپی ممکن است بینش بیشتری از نسخه الکترونیکی ارائه دهد. 

همیشه در حال یادداشت برداری باشید
 همیشه باید یادداشت کنید و هیچ نکته ای را از قلم نیندازید. بسیاری از گردشگران این قانون ساده اما بسیار حیاتی را فراموش می کنند. نویسنده حرفه ای همیشه یادداشت ها را بدون توجه به آنچه در اطرافش اتفاق می افتد می نویسد و از شرایط محیطی تاثیر نمی گیرد. نویسنده واقعی با دیدن مردم جدید یا فرهنگ های متفاوت تحت تأثیر قرار نمی گیرد و یادداشت برداری را فراموش نمی کند. بنابراین، همیشه کاغذ و قلم یا لپ تاپ همراه خود داشته باشید.

از کلمات کوتاه استفاده کنید
نکته مهم دیگر این است که سعی کنید از کلمات کوتاه و کاربردی استفاده کنید و به اصطلاح اقتصادی بنویسید. بعضی از گردشگرانی که می خواهند تجربیاتشان را به روی کاغذ بیاورند، برای انتخاب واژه های کوتاه تر دچار مشکل می شوند. راهکار پیشنهادی برای غلبه بر این مانع این است که همانطور که صحبت می کنید بنویسید زیرا وقتی صحبت می کنیم به طور خودکار از کلمات کوتاه تر استفاده می کنیم.

از اول شخص استفاده کنید
روش دیگر برای نوشتن یک مقاله گردشگری خوب استفاده از اول شخص است. مقالات سفر با سایر ژانرها متفاوت هستند. زمانی که در مورد سفری که خود آن را تجربه کرده اید می نویسید، باید از اول شخص استفاده کنید زیرا این تجربه شخصی شماست.

گفتگو و صحبت های محاوره ای اضافه کنید
قدرت گفتگو را دست کم نگیرید. این نکته مهم قطعاً هر داستانی را زنده تر و قابل لمس تر می کند. به یاد داشته باشید که مقاله شما یک داستان واقعی است نه یک تحقیق علمی. هنگامی که گفتگوها را اضافه می کنید، حقایق واقعی تری در مورد آداب و رسوم، سنت ها، تاریخ و غیره ارائه می دهید. بنابراین خوانندگان شما می توانند برخی از تفاوت ها و شباهت های فرهنگی را بهتر درک کنند.

منبع: تراول دیلی نیوز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار