پول نیوز

جشنواره باجه‌های روستائی پست بانک برگزار شد
پول‌نیوز - سیدحسین ابطحی رئیس اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌های پست بانک ایران در گفتگوئی اعلام کرد: به منظور تقدیر از مسئولان باجه‌های برتر و همچنین تشریح اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های بانک و ارزشیابی و ارتقاء کمی و کیفی باجه‌های بانکی روستائی از ابتدای سال جاری تاکنون جشنواره باجه های روستائی در 33 روستای منتخب کشور برگزار و مورد استقبال مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرائی و کارگزاران باجه ها شده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، ابطحی ضمن اعلام این خبر گفت: پس از اخذ مجوز برگزاری جشنواره باجه های بانکی روستائی در 110 روستای منتخب کشور، طرح برگزاری آن تدوین و اعتبار لازم نیز تخصیص و به تمامی استان‌ها ابلاغ و نسبت به برگزاری آن اقدام شد.

ابطحی تصیرح کرد: این جشنواره با حضور پرشور کارگزاران باجه‌های روستائی، مسئولان عالی‌رتبه اجرائی دهستان‌ها، بخش‌ها و شهرستان‌ها، با شعار «پست بانک ایران، پایگاه اقتصادی روستا برای رونق اقتصادی» تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در 33 نقطه‌ روستائی کشور به ویژه در روستائی تاریخی و با قابلیت های گردشگری و بوم گردی برگزار شد.

رئیس اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها اضافه کرد: این جشنواره تاکنون در روستاهای تاریخی واقع در استان‌های یزد، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، اصفهان، خراسان جنوبی، بوشهر، مازندران، گیلان، آذربایجان غربی، البرز، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، کردستان، اردبیل و همدان برای باجه‌های تابعه برگزار و ادامه برگزاری این جشنواره‌ها پس از ماه مبارک رمضان خواهد بود.

ابطحی تأکید کرد: بر اساس گزارشات واصله از استان‌های برگزار کننده، جشنواره‌های باجه‌های روستائی مورد استقبال بسیار خوبی از سوی کارگزاران، مسئولان استانی و همچنین اهالی روستاها قرارگرفته که ضمن معرفی پست بانک ایران و نقش و جایگاه آن در بین مناطق روستائی به مدیران اجرائی فعال در حوزه های روستائی، گزارش‌هائی از این جشنواره‌ها در بخش های خبری مراکز صداوسیمای استان ها پخش شد.

وی درپایان ابراز امیدواری نمود که انشاالله شاهد پیامدها و نتایج مثبتی در عملکرد باجه‌ها و توسعه رونق اقتصادی به ویژه در مناطق روستائی خواهیم بود.
برچسب ها: پست بانک جشنواره
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار