پول نیوز

کد خبر: ۳۰۷۴۴۴
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
0
پول‌نیوز - قرعه‌کشی مبارزات روز سوم از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان انجام و سه تکواندوکار ایران رقبای خود را شناختند.

 در ادامه بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد فردا شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه مبارزات اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که تیم ایران در وزن ۵۳- کیلوگرم نماینده‌ای نخواهد داشت اما کیمیا همتی در وزن ۶۷- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم و مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان کیمیا همتی دور نخست به مصاف «آکوستا هررا» از کوبا می‌رود و در صورت برتری با «لورن ویلیامز» از کشور میزبان پیکار خواهد کرد. در این وزن ۴۹ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم که ۸۱ تکواندوکار وزنکشی کرده اند دور نخست «کریستوفر سابیچ» از لبنان را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف برنده مبارزه عربستان و بلاروس می‌رود.

در وزن ۸۰- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «آدریانو اورال» از مکزیک می‌رود و در ادامه با برنده دیدار ترینداد و توباگو خواهد رفت. در این وزن ۷۲ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب کرده‌اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی و امیرمحمد بخشی هم از دور مسابقات حذف شده‌اند.

این دوره از مسابقات با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد.
منبع: مهر
برچسب ها: تکواندو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار