پول نیوز

کد خبر: ۳۰۷۲۴۴
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
0
امروز در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب در برخی مناطق کشور افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.
پول‌نیوز - براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در استان‌های ساحلی دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، دامنه‌های زاگرس جنوبی، نواحی مرکز، جنوب، جنوب شرق و بخش‌هایی از شمال شرق کشور و هرمزگان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

روز چهارشنبه شدت بارش در شمال شرق تهران، شرق کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، شمال هرمزگان، شمال سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، جنوب شرق سیستان و بلوچستان، قسمت‌های مرکزی و ارتفاعات کرمان پیش بینی می‌شود و در برخی مناطق این استان‌ها بارش تگرگ دور از انتظار نیست.

روز‌های پنج شنبه و جمعه تمرکز بارش در استان‌های واقع در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، دامنه‌های زاگرس جنوبی و مرکزی، شمال غرب، نواحی مرکز، جنوب، جنوب شرق و بخش‌هایی از شمال شرق کشور و هرمزگان است. روز‌های شنبه و یکشنبه این وضعیت برای برخی نقاط در ارتفاعات البرز مرکزی و غربی، دامنه‌های زاگرس جنوبی و مرکزی، شمال غرب، نواحی مرکز، جنوب، جنوب شرق کشور و هرمزگان وجود دارد.

طی امروز به علت وزش باد شدید در شمال سیستان و بلوچستان پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می‌شود.

طی روز‌های پنج شنبه و جمعه در شمال شرق کشور کاهش دمای ۴ تا ۷ درجه‌ای رخ خواهد داد و از پنج شنبه برای استان‌های واقع در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.


برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار