پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - بازدیدکنندگان از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برای تهیه بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود می‌توانند به غرفه بیمه دانا در این نمایشگاه مراجعه کنند.

بیمه دانا در نمایشگاه فاینکس 2019 بیمه‌نامه صادر می‌کند

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این شرکت با هدف توسعه فرهنگ بیمه در بین مردم و پاسخگویی به نیازها و مطالبات بیمه‌ای متقاضیان و بیمه‌گذاران، با استقرار اکیپی از کارشناسان و نمایندگان فعال شبکه فروش خود، اقدام به صدور انواع بیمه‌نامه‌های مورد نیاز مردم می‌کند.

در نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۹ امسال شرکت بیمه دانا تنها شرکتی است که در کنار حضور و مشارکت در این رویداد مهم و بزرگ اقتصادی، به صدور بیمه‌نامه برای بازدیدکنندگان و متقاضیان می‌پردازد.

یکی از طرح‌ها و خدمات جدید این شرکت که از اواخر سال گذشته عملیاتی شد، اجرای طرح سراسری مهردانا است که طبق آن تمامی متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر کشور، بدون نیاز به مراجعه به بانک، بدون پیش پرداخت، ضامن و کارمزد، با دریافت تسهیلات مالی، اقدام به تهیه بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود کنند.

کارکنان و نمایندگان بیمه دانا مستقر در نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۹ در حال حاضر آماده ارائه خدمت به متقاضیان و بازدید‌کنندگانی هستند که نیاز به بیمه نامه شخص ثالث، بدنه خودرو و آتش‌سوزی با استفاده از تسهیلات مهردانا دارند.

علاقمندان برای تهیه بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود می‌توانند به سالن ۳۱a غرفه شماره ۱۹ بیمه دانا مراجعه کنند.
برچسب ها: بیمه دانا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار