پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۰۵۰۲۱
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
0
پول‌نیوز - فرمانده پلیس راه آزاد راه تهران قم از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران قم خبر داد.

سرهنگ جهانشاه کاظمی اظهار داشت: با توجه به اینکه روز نیمه شعبان و همه ساله خیل عظیم عاشقان اهل بیت از اقصی نقاط کشور به استان قم و جمکران مراجعه می‌کنند بنابراین محورهای مواصلاتی تهران به سمت قم از جمله ازادراه تهران قم و جاده قدیم تهران به قم از حجم ترافیک بالایی برخوردار هستند.

کاظمی در ادامه با بیان اینکه از دیروز بعد از ظهر و یکشنبه صبح شاهد ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قم از مسیر شمال به جنوب یعنی تهران به سمت قم هستیم افزود: پیش بینی می‌شود برای عصر یکشنبه نیز پس از پایان مراسم و بازگشت مسافرین عزیز از جمکران به سمت تهران نیز مسیر جنوب به شمال ازادراه تهران قم ترافیک سنگین را خواهیم داشت.

فرمانده پلیس راه آزاد راه تهران قم گفت: بنابر این از هموطنان عزیز خواهشمندم که در زمان رانندگی صبر و حوصله داشته باشند و از تعجیل در رانندگی پرهیز کنند و حتماً رعایت سرعت مطمئنه را داشته باشد برای رفع خستگی حتماً برنامه ریزی لازم را داشته باشند و برنامه بازگشت خود را به ساعات پایانی موکول نکنند چرا که در ساعات پایانی شب خستگی سبب وقوع تصادفات خواهد شد.

.ی با بیان اینکه همکاران در پلیس راه همواره کنار مسافران خواهند بود گفت: همکاران پلیس راه همواره در کنار مسافرین و رانندگان بودن را سر لوحه و نصب العین خود قرار می‌دهند.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار