پول نیوز

کد خبر: ۳۰۴۸۳۰
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
0
پول‌نیوز -  جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: چهار عضو یک خانواده بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو با تریلی در جاده همدان - قزوین جان خود را از دست دادند.

سرهنگ سعید اسماعیلی بیان کرد: این سانحه در خط خروجی همدان - قزوین و در حوالی سیلو گندم نرسیده به روستای کوریجان رخ داده است.

وی اضافه کرد: تریلی حامل بار گندم با مراجعه به سیلو که حدود ۵۰۰ متر از حاشیه جاده اصلی فاصله دارد بار خود را تخلیه کرده و در حال بازگشت از سیلو به مسیر اصلی بود.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: راننده خودرو سواری پژو با سرعت بالا از مسیر اصلی خارج شده و پس از عبور از بخش خاکی وارد مسیر سیلو شده و با تریلی برخورد می‌کند.

سرهنگ اسماعیلی بیان کرد: بررسی‌های اولیه گویای این است دکه راننده خودروی سواری و مابقی سرنشینان خواب آلود بودند و بی توجهی به جلو ناشی از خواب آلودگی عامل بروز این سانحه بوده است.

مدیر اورژانس کبودراهنگ نیز گفت: پس از اطلاع رسانی بروز یک حادثه رانندگی در جاده همدان - قزوین یک کد عملیاتی کوریجان در کمتر از پنج دقیقه در محل حادثه حضور یافت.

داود مرادی افزود: تمامی سرنشینان این خودرو شامل ۲ زن، یک مرد حدود ۵۰ ساله و یک کودک ۱۰ ساله در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار