کد خبر: ۳۰۲۳۵۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
0
پول‌نیوز - مراسم معارفه مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک ایران با حضور مهندس معارفی معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فرحی مدیرعامل بانک و جمعی از مدیران ستادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پست بانک ایران برگزار گردید.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، فرحی در این مراسم ضمن تشریح موفقیت ها و دستاوردهای این بانک در سالهای اخیر و تقدیر از برنامه های اجرا شده در امور شعب بانک اظهار داشت: دکتر کریمی طی 23 سال فعالیت در بانک خدمات ارزنده و تحول سازی انجام داده اند و مدیر جدید نیز قطعا با تعامل و درایت می توانند مسیر توسعه شعب و خدمات بانک را تسریع ببخشند.

مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک منصوب شد

مهندس فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم گفت: به عنوان یک همکار که از ابتدای تشکیل پست بانک با این بانک ارتباط داشته ام، مسیر تکامل و پیشرفت قابل توجهی در این بانک مشاهده نموده ام، بطوری که در حال حاضر خلاء خدمات بانکی در روستاها پر شده و بسیاری از روستاییان چشم امیدشان به خدمات پست بانک ایران است.

معارفی کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد بانک های دولتی توسط این بانک را ارزشمند دانست و تصریح کرد: تعامل و هماهنگی ایجاد شده بین مدیران پست بانک ایران با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات زمینه را برای کسب موفقیت های بزرگتر و تحقق آینده ای روشن فراهم کرده است .

معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات به سوابق مدیریتی و تخصصی مهندس واحدپور اشاره کرد و افزود: ایشان یکی از موثرترین ذیحسابان کشور هستند و در بخش های مختلف وزارت فعالیت داشته و پتانسیل بسیار خوبی برای ایجاد ارتباط با سایر دستگاه ها دارند .

گفتنی است در این مراسم دکتر داود کریمی مدیر قبلی امور شعب و بازاریابی بانک گزارش جامعی از فعالیت های انجام شده را ارائه داد و سپس علیرضا واحدپور به عنوان مدیر جدید به تشریح برنامه های خود برای ارتقاء کیفیت عمکرد شعب و ارائه خدمات مطلوبتر پرداخت.

گفتنی است داود کریمی به سمت مشاور مدیرعامل پست بانک ایران منصوب شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: