پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۰۲۱۹۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۲
0
از جمله مهم این پروژه می توان به استفاده مناسب و سازماندهی شده از پوشش گیاهی سرسبز اشاره کرد. درست مانند آن است که از اهداف اساسی پروژه، ایجاد پیوندی عمیق میان طبیعت با یکی از شلوغ ترین و در عین حال مرکزی ترین محله های شهر باشد.

پول نیوز؛ رکسانادانیالی- یک شرکت بین المللی طراحی به نام وودز بگت، برنده رقابت معماری برای ساخت هتل لایف استایل لوکس به همراه برجی تجاری در مرکز سیدنی شده است. هتل مذکور متشکل از امکانات متنوعی خواهد بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به فروشگاه، دفاتر اداری، رستوران و همچنین یک اتاق نشیمن عمومی در مرتفع ترین نقطه ساختمان که دیدی پانورامیک از بندرگاه سیدنی را در اختیار مهمانان قرار می دهد، اشاره کرد. توسعه این هتل دو دهه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که هتل های لایف استایل نسل جدیدی از هتل بوتیکی محسوب می شوند. آنها معمولا به صورت زنجیره ای ساخته شده و همانند هتل های بوتیکی کوچکتر از گراند هتل ها هستند. علاوه بر این درست مانند هتل های بوتیکی، خود یک جاذبه گردشگری مستقل به شمار می روند.

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

مدیر تیم طراحی وودز بگت  اشاره می کند: هتل مورد نظر به گونه ای ساخته خواهد شد که از هر زاویه ای به راحتی قابل تشخیص باشد. تمرکز اصلی مجموعه نیز به سه فاکتور طراحی ظاهری متمایز، انتخاب صحیح و حرفه ای زوایا و همچنین عملکرد داخلی هتل معطوف خواهد شد. برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گرفته است که ساخت هتل و ساختمان اداری همراه آن در سپتامبر سال 2022 به اتمام برسد. سه طبقه پایینی متشکل از خرده فروشی های مختلف و چندین ورودی به هتل و دفاتر هستند. این در حالی است که ساختمان اداری با 9 طبقه امکانات متنوعی نظیر مرکز تناسب اندام، استخر و خدمات نگه داری از کودکان را برای مالکین فراهم می آورد. پس از آن اتاق ها و سوئیت های لایف استایل هتل نمایان می شوند. همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، یک اتاق نشیمن عمومی با چشم اندازی بی نظیر، رستوران و باغچه ای منحصر به فرد در طبقه پنجاهم واقع شده اند.

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

از جمله دیگر عناصر مهم این پروژه می توان به استفاده مناسب و سازماندهی شده از پوشش گیاهی سرسبز اشاره کرد. درست مانند آن است که از اهداف اساسی پروژه، ایجاد پیوندی عمیق میان طبیعت با یکی از شلوغ ترین و در عین حال مرکزی ترین محله های شهر باشد.

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

بسیاری از متخصصین معتقد هستند که سیدنی مهم ترین مقصد توریستی استرالیا و همینطور پایتخت تجاری این کشور است. با این وجود اغلب هتل های سیدنی قادر به برآروده سازی انتظارات موجود در تناسب با موارد عنوان شده نیستند. به همین علت پروژه هتل لایف استایل لوکس می تواند انقلابی بزرگ و تاثیرگذار را رقم بزند.

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

لوکس ترین هتل سیدنی! (+عکس)

برچسب ها: هتل ، لوکس ، سیدنی ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار