کد خبر: ۳۰۰۵۹
۰۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۳
0
يكي ديگر از اين كاربران- كه اغلب هم خارج نشين هستند- با عصبانيت نوشته است: قرار است در مزايده اي كه به زودي برگزار مي شود سايت بالاترين براي 100 سال به روزنامه كيهان واگذار شود. اين عهدنامه احتمالاً سند برادري لاينفك يحيي نژاد با حسين شريعتمداري است.

عقب نشيني گردانندگان سايت ضد انقلابي بالاترين از اهانت علني به مقدسات اسلامي كه يكي از نتايج شكست فتنه و آشوب سال گذشته به شمار مي رود، باعث مجادلات جدي در محافل ضد انقلاب شده است.

به گزارش آتی نیوز به نقل از کیهان، برخي از اين محافل با عصبانيت گفته اند اتفاق جديد نشانه شكست و واگذاري «بالاترين» به كيهان و حاكي از تسخير اين رسانه ضد انقلابي توسط قدرت سايبري سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است.

چند روز پيش يحيي نژاد- از گردانندگان بالاترين- در گفت وگو با دويچه وله آلمان تصريح كرد«لينك هاي توهين آميز كم كم باعث شده بود، كاربران مذهبي را از دست بدهيم ما صرفاً تغييرات كوچكي خواهيم داد و لينك هايي را كه مستقيماً توهين آميز و تمسخرآميز هستند به صفحه اول راه نمي دهيم اما قرار نيست لينك هاي ضد مذهب فيلتر شوند». اين خبر در كيهان با عنوان «كاربران ريزش كردند، بالاترين دنده عقب گرفت» منتشر شد.

به دنبال اين عقب نشيني از سر ناچاري يكي از كاربران ضد انقلاب و ضد دين بالاترين، خطاب به يحيي نژاد نوشت: ملت ايران، تقدس زده است و اين زندگي من را سياه مي كند. من نمي خواهم اثرات مخرب مذهب را برايتان برشمارم كه خودتان واقفيد. متوجهيد؟ شما به مذهبيون القا مي كنيد كه كسي نبايد به چيزهاي مقدس آنها توهين كند، كاري كه سال هاي سال به دوش ملاهاي منبر و فدائيان اسلام و شريعتمداري ها بوده است. و چه مضحك كه حتي حسين شريعتمداري هم كار جديد بالاترين را «دنده عقب» مي داند. مدير بالاترين! ما را به عقب نرانيد و بر سر اين نوزاد مجازي نكوبيد.

يكي ديگر از اين كاربران- كه اغلب هم خارج نشين هستند- با عصبانيت نوشته است: قرار است در مزايده اي كه به زودي برگزار مي شود سايت بالاترين براي 100 سال به روزنامه كيهان واگذار شود. اين عهدنامه احتمالاً سند برادري لاينفك يحيي نژاد با حسين شريعتمداري است.

اما سايت ضد انقلابي ايران گلوبال- از حاميان رسواي حمله رژيم صهيونيستي به ايران- در واكنش به سردرگمي و انفعال گردانندگان بالاترين ادعا كرد: بالاترين به تسخير سپاه پاسداران درآمده است.

 رفتارها و تصميمات اخير مديران بالاترين در حد حيرت آور و غير قابل توضيحي، عجيب و خلاف جهت طبيعي رفتارهاي گذشته و روح سايت بوده است. آنچه اين رفتارها را حيرت آورتر مي كند اين است كه مجموعه اين تصميم ها در جهتي صورت گرفته كه برآيند آن تصميم ها با خواست هاي رژيم در تطابق كامل است. همين جا بايد روشن كرد حتي خيال اينكه مديران و صاحبان بالاترين به دلخواه و تمايل قلبي، حركت در چنين جهتي را برگزيده باشند، مردود و غيرقابل باور است.

سايت مذكور ادامه مي دهد: يك نگاه گذرا به صفحات داغ بالاترين نشان مي دهد كه وزن سياسي و اجتماعي بالاترين، بخصوص لينك هاي تحليلي مربوط به حوادث پس از انتخابات، در بسياري از ساعات به نحو بسيار محسوس و نگران كننده اي سبك و كمرنگ شده است. نكته قابل طرح، در موازات با اين رويداد در بالاترين، تحولات استراتژيكي است كه توسط رژيم به ويژه سپاه پاسداران انجام گرفته است. اين تحول استراتژيك، مجموعه اي از عمليات مختلف سياسي و اطلاعاتي و اجتماعي را شامل مي شود.

 آنها در جنگ نرم، بيشتر به روش هاي نرم روي كرده اند كه يكي از آنها اجراي يك موج گسترده «فعاليت و ضد فعاليت» رسانه اي به انحاء مختلف و متنوع است.]...[ آنها قدم هاي بسيار حساب شده، عميق و موفقي در جهت تسخير و تسلط كامل بر فضاي اطلاعاتي، خبري و رسانه اي برداشته اند.

«ايران گلوبال» اضافه مي كند: بالاترين يكي از رسانه هاي در دسترس جنبش سبز بوده و بدون شك مي توان نتيجه گرفت كه سپاه پاسداران در طرح عملياتي خود براي تسلط بر فضاي اطلاعاتي و رسانه اي، كنترل محتواي سايت بالاترين را هم هدف قرار داده است. هنوز مدت زيادي از حمله بسيار جدي و با ابعاد حيرت انگيز نيروهاي سايبري سپاه به بالاترين نگذشته است، حمله اي كه بسيار پيچيده بود و تمام اطلاعات كاربران را جمع آوري كرد. سپاه اكنون در حال تسلط كامل بر فضاي اطلاعاتي و رسانه اي ديجيتال ايران است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: