پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۰۰۴۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
0
آزمون جامع بيمه دي برگزار شدپول‌نیوز - آزمون جامع بيمه دي با حضور مديران ارشد شركت در دو حوزه تهران و اصفهان و با حضور ١٨٧ نفر كارشناس بيمه اي شركت برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، اين آزمون با هدف ارتقاي سطح فني و دانشي كارشناسان بيمه دي و به همت مديريت يادگيري و توسعه استعداد تشكيل شد و طي آن كارشناسان بيمه دي به ارزيابي دانش خود پرداختند.

در ابتداي اين آزمون هماهنگ، پيام مديرعامل از طريق ويدئو كنفرانس به سمع و نظر همكاران رسيد. مهندس محمدرضا كشاورز در اين پيام ضمن تشكر از تيم اجرايي برگزاري آزمون عنوان كرد: اميد است نتايج مطلوب اين آزمون، پاداش عزم راسخ همكاران پرتلاش، سخت كوش و منسجم بيمه دي باشد. به پاس اين توجه شركت بيمه دي براي همكاراني كه بتوانند بهترين نتايج را كسب نمايند پاداش ويژه اي در نظر گرفته است.

مديرعامل بيمه دي در ادامه افزود: به اميد اينكه با انگيزه و نشاط روز افزون در مسير سلامت، حرفه اي گري و انسجام سازماني گام برداريم.

گفتني است كارشناسان حاضر در آزمون با مطالعه جزواتي كه واحد آموزش در زمينه كليه رشته هاي بيمه اي در اختيار ايشان قرار داده بود در اين آزمون حاضر شدند و به مدت ٢٢٠ دقيقه پاسخگوي سئوالات بودند.

همچنين در پایان آزمون مدیرعامل شرکت بیمه دی در گفتگویی صمیمی با همکاران شرکت بر تلاش همگان جهت تحقق چشم انداز شرکت تاکید کرد.
برچسب ها: بیمه دی ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار