پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - عیسی امامی عضو هیات مديره بانک قرض الحسنه مهرايران به همراه يوسف نجدي مدير امور استان ها به منظور بررسي و ارزيابي عملکرد حوزه هاي جذب منابع، کنترل مصارف و کاهش مطالبات بانكي، از مديريت و شعب استان لرستان بازديد كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، ارزیابی آمار عملکرد مديريت و شعب استان در حوزه بازاريابي و جذب منابع، تخصيص بهينه منابع، پيگيري وصول مطالبات، بررسي درخصوص پتانسيل هاي موجود و عملکرد ستاد و شعب دراين خصوص از جمله اهداف سفر امامي به استان لرستان است.

بازدید عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر از مديريت و شعب لرستان

امامی در نشست هم اندیشی با روسای شعب و دواير ستادي استان، ضمن تبريک ايام سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، گفت: انتظار مي رود که کارکنان بانك قرض الحسنه مهر ايران با فعاليت موثر و تخصصي در چارچوب سياست‌هاي پولي كشور، گامي در جهت رضايت پروردگار و مردم برداشته و نيز موجب تقويت نظام شكوهمند اسلامي شوند. درادامه امامي، ضمن بررسي دفاتر راهبرد و بازاريابي، اعلام داشت: بايد روند رو به رشد ادامه يابد و از ايجاد فرصت ها به منظور بلوغ و به ثمر رساندن استعدادها استفاده گردد. وي در ادامه گفت:كاركنان بانك در راستاي راهبرد بانك، بايد باانگيزه، بااراده، هدفمند، با برنامه، با اطلاع و مسلط بر اطلاعات، رقابت پذير، پيگيري كننده كار و نتيجه گرا باشند.

امامی در ادامه با اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات در پیشرفت سازمان‌ها، عدم داشتن اطلاعات درست را نیز يک آفت دانست. وي گفت: شعب با تلاش در راستاي بازاريابي هدفمند و تبليغ طرح هاي بانک، در راستاي نيل به اهداف سازماني گام بردارند.

امامی بیان داشت: با عنایت به ماموریت راهبردي بانک که گره گشايي از نياز هاي خرد قرض الحسنه و اهميت به کسب و کارهاي كوچك و اشتغالزا مي باشد، مشترياني كه مستحق دريافت تسهيلات قرض الحسنه در حوزه رفع احتياجات ضروري، درمان بيماري، ازدواج و تامين مسكن هستند بايد در اولويت ارائه خدمات بهينه بانك قرار گيرند.

نجدی مدیر امور استان ها نیز با بررسی آمار و عملکرد شعب استان ايلام اظهارداشت: کميته بازاريابي استان بايد تلاش کند تا نسبت به معرفي بيشتر طرح هاي تسهيلاتي و خدمات بانک اقدام و با بهره گيري از اصول بازاريابي و مشتري مداري سهم بيشتري از بازارهاي هدف را محقق كند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار