پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۹۸۵۹۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
0
علیرضا تابش درباره سهم تهران از ساخت 100 هزار واحد مسکونی ویژه اقشار کم درآمد، گفت: قرار نیست از این تعداد، هیچ واحد مسکونی در تهران ساخته شود.
تهران سهمی از ساخت مسکن ویژه کم‌درآمدها ندارد
پول‌نیوز - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره سهم تهران از ساخت 100 هزار واحد مسکونی ویژه اقشار کم درآمد، گفت: قرار نیست از این تعداد، هیچ واحد مسکونی در تهران ساخته شود.

علیرضا تابش درباره تامین اراضی در اجرای این پروژه افزود: زمین برای حدود 20 هزار واحد تامین شده است و مابقی اراضی مورد نیاز هم از طریق خودمالکی تامین می‌شود.

او تصریح کرد: برنامه دیگری برای بافت‌های فرسوده اطراف شهرها در دستور کار داریم که این طرح ابتدا در چابهار و زاهدان به اجرا در می‌آید.

او ادامه داد: اعتبار این پروژه هم باید از محل منابع وزارت راه وشهرسازی تامین شود و در حال حاضر در حد تعریف طرح و بازدید از مناطق هستیم و زمین برای اجرای این پروژه تامین شده است، مردم در اراضی مورد نظر برای بهسازی مستقر هستند و وظیفه بنیاد مسکن این است که این اراضی را بهسازی و ساماندهی کند.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره تامین اراضی برای اجرای این پروژه‌ها اظهار کرد: برای اجرای این طرح اگر در مناطقی نیاز به تامین اراضی وجود داشته باشد، تامین اراضی را بر عهده خواهیم گرفت و براساس تفاهمی که با سازمان ملی زمین و مسکن داشتیم این اراضی، تامین خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار