پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 19 / سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۹۸۱۶۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
0
پول‌نیوز - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: به دلیل عدم گنجایش محور هراز ترافیک فوق سنگین در محدوده پیست آبعلی شاهدیم و به همین دلیل این محور به صورت مقطعی یکطرفه می‌شود.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌و‌گویی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز ترافیک سنگین و در محدوده پیست آبعلی با ترافیکی فوق سنگین روبه رو هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: به دلیل تعطیلی امروز بیشتر مسافرین برای بهره بردن از پیست آبعلی به محور هراز مراجعه می‌کنند و به همین دلیل ترافیکی سنگین را در این محدوده شاهدیم.

وی افزود: محور هراز برای تخلیه بارترافیکی به صورت مقطعی از جنوب به شمال مسدود و شمال به جنوب این محور به صورت یک طرفه درخواهد آمد.

محبی افزود: آمد و شد در محور فیروزکوه نیز نیمه سنگین در جریان است و خوشبختانه گره ترافیکی در این محور مشاهده نمی‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان است و خوشبختانه در محورهای شرق استان تهران حادثه و تصادف خاصی رخ نداده است.

محبی اضافه کرد: بنابراین رانندگان صبر و شکیبایی را در هنگام رانندگی داشته باشند تا سفری بدون خطر را سپری کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه عوامل پلیس راه ویژه شرق استان تهران با آمادگی صددرصدی در محورها حضور دارند، بیان کرد: مسافران با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، عدم انجام سبقت‌های غیرمجاز تردد کنند زیرا عوامل پلیس راه با اینگونه رانندگان برخوردی قانونی خواهند کرد.
منبع: فارس
برچسب ها: ترافیک ، هراز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: