پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۹۷۴۷۷
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
0
فرحی گفت: نیروی انسانی جهت‌دهنده مسیر رشد سازمان‌هاست و فعالیت در این بخش نیازمند برنامه‌ریزی و تدبیر آینده‌نگری است.
پست‌بانک‌ تمام شاخصه‌های یک بانک خدمت‌رسان را دارد
پول‌نیوز - دکتر خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران درمراسم معارفه مدیر امور سرمایه‌ انسانی و پشتیبانی گفت: این بانک با عملکرد موفق درحوزه‌های مختلف نشان داده است که تمام شاخصه‌های یک بانک مردمی و خدمت رسان را دارد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، فرحی تصریح کرد: نیروی انسانی جهت‌دهنده مسیر رشد سازمان‌هاست و فعالیت در این بخش نیازمند برنامه‌ریزی و تدبیر آینده‌نگری است.

وی لزوم افزایش سطح اثربخشی و بهره‌وری کارکنان درکنار برنامه‌های جذب نیرو را ضروری دانست و تصریح کرد: تعیین پست بانک ایران ازطرف دولت و وزارت ارتباطات‌و‌فناوری اطلاعات به عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات، نیازمند اجرای برنامه‌های اصولی برای تأمین نیروی موردنیاز و آموزش مستمر نیروهای موجود است.

مدیرعامل پست بانک ایران افزود: مهندس مهدی عسگری‌زاده تخصص و تجربیات موفقی در فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات و تعامل با سازمان های خدمت‌رسان این حوزه دارد و مطمئناً این تجارب در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف بانک تأثیر مطلوبی خواهد داشت.

مدیرعامل پست بانک ایران در پایان این مراسم با اهداء لوح از فریدون کهزادیان مدیر سابق امور سرمایه انسانی و پشتیبانی و اکبر غلامی رئیس سابق اداره کل روابط عمومی تقدیر و حکم انتصاب مهندس عسگری‌زاده را به عنوان مدیر جدید امور سرمایه انسانی و پشتیبانی این بانک اهدا نمود.

گفتنی است: مهندس عسگری‌زاده پیش از این، مسئولیت‌های مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل تعاون، مدیرکل ثبت احوال، مدیریت سازمان ملی جوانان استان هرمزگان را برعهده داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار