نماینده مجلس: پروژه پلاسکو تا سال 99 به پایان می‌رسدپول‌نیوز -رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته موانع پیش روی ساخت پروژه پلاسکو برطرف شده و امیدواریم تا سال ۹۹ احداث این ساختمان به اتمام برسد.

محمدرضا رضایی‌کوچی، با بیان اینکه کمیسیون ماده پنج شورای عالی معماری و شهرسازی برای پلاسکو مشکلاتی ایجاد کرده بود، گفت: با بازدیدی که هفته گذشته از پلاسکو داشتیم، توانستیم موانع سر راه احداث این ساختمان را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: مقرر شده بود که واحد‌های تجاری پلاسکو با همان متراژ گذشته به بهره‌برداران و صاحبان خود تحویل داده شود، ولی با وجود فضاهای مشاء از جمله راه پله و فضاهای عمومی باید پنج طبقه در زیر زمین ساخته شود.

رضایی تصریح کرد: شورای عالی شهرسازی اجازه ساخت بیش از یازده طبقه را نمی‌دهد و از طرف دیگر شهرداری مجوز ساخت پنج طبقه در زیر زمین به دلیل ایجاد مشکل در پارکینگ‌ها را صادر نمی‌کند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای پیشرفت فیزیکی ساختمان پلاسکو شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان در ساخت این پروژه فعالیت‌های خود را به خوبی انجام داده است، گفت: متأسفانه فقدان هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی از جمکه میراث فرهنگی، شهرداری، شورای عالی شهرسازی و معماری و وزارت راه و شهرسازی باعث ایجاد برخی موانع در این بخش شده است.

وی تأکید کرد: در بازدیدی که چند هفته پیش داشتیم تعدادی از این موانع برداشته شده و تا یک ماه آینده بازدید دیگری از این پروژه خواهیم داشت و موانع دیگری که پیش روی این پروژه است را برطرف خواهیم کرد و امیدواریم تا سال ۹۹ احداث این ساختمان به اتمام برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.