پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 15 / يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
هشدار وزیر راه به مدیران شهرهای جدیدپول‌نیوز -وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که مدیران عامل شهرهای جدید نباید در اجرای برنامه‌ها از چیزی بترسند، گفت: مدیران نباید وعده و عیدی بدهند که نتوانند در موقع مقرر به آن عمل کنند.

محمد اسلامی در جلسه بررسی عملکرد شرکت عمران شهرهای جدید، اظهار کرد: اخبار می‌رسد که در شهرهای جدید برخی نگرانند تصمیم‌ گیری کنند و توسط دستگاه‌های نظارتی زیر سئوال بروند، نباید از چیزی واهمه داشته باشید و 100 درصد مورد حمایت برای اجرای برنامه‌ها قرار دارید.

وی با بیان این‌که این حمایت‌ها در جهت تحقق برنامه‌ها انجام می‌شود، تصریح کرد: وعده وعیدی که به مردم می‌دهید سر تاریخ به آن عمل کنید. آفت بزرگی است که به مردم و قول داده شده به آنها عمل نکنیم.

وی با تاکید بر این‌که باید وعده‌ها سنجیده باشد و بحث ما سیاسی نیست، تصریح کرد: ساخت 200 هزار واحد در شهرهای جدید در روزهای سال 97 و سال‌های 98 و 99 باید محقق شود. 60 هزار واحد شروع شده در سال جاری باید برای مردم در این شرایط که مسکن برای اقشار متوسط و ضعیف عرضه نشده، نوید بخش باشد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید باید با هویت بخشی برنامه‌ریزی شود تا جای مطلوبی برای زندگی کردن باشد. معماری، دید و منظر، روابط، دسترسی‌ها و... در شهرهای جدید بسیار مهم است تا سکونت مردم را سهل کند.

اسلامی با بیان این‌که نه فروشنده ایم نه واگذر کننده ملک،‌گفت: مسکن را سازنده را می‌ساز و ما بر این فرآیند نظارت می‌کنیم تا واحد مسکونی با کیفیت به مردم تحویل شود.

وی با تاکید بر هویت ایرانی-اسلامی در شهرهای جدید، افزود: هر چه قدر این نوع اقدامات انجام شود برای مردم جاذبه ایجاد می‌کنند، مانند آنچه در شهر جدیداندیشه انجام شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که هیچ دستگاه خدمات رسانی نیست که تعهد خود را انجام ندهد، اظهار کرد: وطیفه دستگاه‌ خدمات رسان این است که خدمات را ارائه دهند.منبع: تسنیم
برچسب ها: وزیر راه ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار