پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

سه شنبه های بدون خودرو با مشارکت بانک قرض الحسنه مهر
پول‌نیوز - صباغی رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان گفت: سه شنبه هاي بدون خودرو در راستاي فرهنگ سازي مناسب براي کاهش آلايندگي ها، افزايش سلامت شهروندان و نيز بهره مندي از فوايد دوچرخه سواري با حمايت بانک قرض الحسنه مهر ايران در شهر همدان اجرا مي شود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، صباغی در جمع اعضای سازمان حمل و نقل و ترافيک، نماينده اداره ورزش و جوانان، نماينده نيروي انتظامي و امور فرهنگي شوراي شهر همدان اظهار داشت: مقدمات سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو باهدف استفاده کمتر از خودروهاي شخصي و استفاده بيشتر شهروندان از وسايل نقليه عمومي و همچنين ترويج فرهنگ دوچرخه سواري با مشارکت بانك قرض الحسنه مهر ايران در مرحله اجرا است.

وی افزود: این طرح با اهدافی نظیر ايجاد نشاط و سلامت جسمي و روحي در شهروندان و در راستاي توسعه شهر سالم، کاهش تردد خودروهاي تک‌سرنشين و افزايش ظرفيت تردد خودروهاي عمومي براي اولين بار در شهر همدان به اجرا درمي آيد.

صباغی ادامه داد: در کنار سلامتی که بزرگ‌ترین هدیه دوچرخه‌سواري به فرد است؛ اين ورزش يک جايگزين عالي براي استفاده از ماشين و رانندگي است و همين امر تاکيد مي كند كه نگاهمان را به سمت راه‌هاي درستي معطوف كنيم كه منجر به آغاز بهره مندي از دوچرخه به عنوان وسيله نقليه شود.

وی بابیان اینکه همدان پتانسیل خوبي در ورود دوچرخه به سيستم ناوگان حمل‌ونقل عمومي دارد، بيان کرد: ايجاد مسيرهاي کارشناسي شده عبور دوچرخه سوار مي تواند فرصت مناسبي براي ايجاد ايستگاه‌هاي دوچرخه‌ سواري باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: