پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۹۵۷۷۱
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
0
پول‌نیوز - معاون عمراني وزير كشور از پانزدهمين نمايشگاه تبليغات و بازاريابي و صنايع وابسته ديدن كرد.

مهدي كمالي‌نژاد معاون عمراني وزير كشور ظهر امروز چهارشنبه دوازده دي ماه با حضور در محل برگزاري پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي و همچنين شانزدهيمن نمايشگاه بين‌المللي حمل ونقل عمومي وخدمات شهري از اين نمايشگاه‌ها بازديد كرد .

وي در حاشيه اين بازديد  درباره وضعيت استفاده از محصولات داخلي در بخش حمل ونقل عمومي و خدمات شهري گفت: حدود 80% تا 90% محصولاتي كه در اين حوزه مورد استفاده قرار مي گيرد داخلي البته همچنان لازم است كه دولت به حمايت خود از اين حوزه ادامه دهند.

وي همچنين بر لزوم استفاده از المان‌هاي معماري ايراني و اسلامي در بخش مبلمان شهري و خدمات شهري تاكيد كرد معاون عمراني وزير كشور همچنين در پاسخ به سوال خبرنگار ستاد خبري پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي تبليغات و بازاريابي و صنايع وابسته درباره وضعيت تبليغات محصولات داخلي و اينكه آيا توانسته است براي بازاريابي آنها در بازارهاي بين المللي موفق باشند يا خير؟ گفت براي تقويت بخش تبليغات كشور بايد از همين نمايشگاه‌ها شروع كنيم خوشبختانه اين نمايشگاه بسيار خوب برپا شده است و ما اميدواريم بتواند در برندسازي محصولات داخلي اثرگذار باشد كمالي‌نژاد در عين حال تاكيد كرد صنعت تبليغات در كشور ما تا رسيدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله دارد اما موفقيت‌هاي خوبي به ويژه در حوزه تبليغات شهري به دست آمده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار