پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - پانزدهمين نمايشگاه تبليغات و بازاريابي صنايع وابسته صبح امروز چهارشنبه دوازده دي ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز به كار كرد.

صبح امروز دوازده دي ماه با حضور مسعود اسعدي سرپرست دفتر تبليغات و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ ارشاد اسلامي و حسين زاده سرپرست نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران در سالن پنج محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران گشايش يافت پس از برگزاري آْيين افتتاح، مسئولان عالي رتبه نمايشگاه در غرفه‌هاي حاضر در بخش‌هاي مختلف اين نمايشگاه بازديد به عمل آوردند.

از ديگر چهره‌هاي حاضر در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه مي‌توان به مديران عامل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تبريز شيراز و اصفهان اشاره كرد همچنين فرزام معاون تبليغات سازمان زيباسازي تهران از ديگر حاضران در مراسم افتتاحیه اين نمايشگاه بود.

در اين نمايشگاه همچنين كارگاه‌هاي آموزشي كاربرد اينفوگرافيك در تبليغات و بازاريابي و نقش سواد بصري در تبليغات و بازاريابي به صورت رايگان براي علاقه‌مندان و فعالان حوزه تبليغات برگزار مي‌شود مدرس اين كارگاه‌ها دكتر مريم سليمي، مولف و مدرس حوزه اينفوگرافيك و سواد بصري است و كارگاه‌هاي ياد شده به ترتیب صبح پنج شنبه و جمعه 13 و 14 دي ماه برگزار مي‌شود.

براساس اين گزارش در نمايشگاه ياد شده 210 غرفه در غالب گروه‌هاي كالايي دستگاه‌ها و ملزومات چاپ، هداياي تبليغاتي دستگاه‌هاي ليزر و حكاكي، سالنامه و سررسيد، نرم افزار، استندهاي تبليغاتي، تابلو سازي و ‌LED به ارائه جديدترين محصولات مي‌پردازند.

پانزدهيمن نمايشگاه بين‌المللي تبليغات و بازاريابي و صنايع وابسته تا 15 دي ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپاست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار