پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 20 / چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۹۴۹۹۵
۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
0
پول‌نیوز - رئیس اتحادیه فروشندگان قنادی گفت: باتوجه به افزایش نرخ کاغذ از چند ماه گذشته، قیمت جعبه در قنادی‌ها همراه با شیرینی لحاظ می‌شود.

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه فروشندگان قنادی درباره وضعیت جعبه شیرینی در شیرینی فروشی‌ها اظهار کرد: باتوجه به افزایش نرخ کاغذ از چند ماه گذشته، مقرر شد، قیمت جعبه در قنادی‌ها همراه با شیرینی لحاظ شود.

وی تصریح کرد: با توجه به آنکه برخی قنادان به دلیل افزایش نرخ کاغذ مرتکب تخلف افزایش قیمت می‌شوند و ما هم به علت کمبود امکانات توانایی نظارت مداوم را نداریم، بنابراین تصمیم گرفتیم قیمت جعبه در قنادی‌ها همراه با شیرینی منظور شود.

بیشتر بخوانید: ثبات نسبی قیمت شیرینی در بازار/نرخ مصوب هر کیلو شیرینی تر 26 هزار تومان

رئیس اتحادیه فروشندگان قنادی با بیان اینکه تمام قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها تحت نظارت و بازرسی بهداشتی سازمان تعزیرات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بازرگانی، اصناف و اتحادیه قنادان در سراسر کشور قرار دارند، تصریح کرد: تمام قنادی‌ها آمادگی کامل برای عرضه شیرینی شب عید را دارند.

بهره مند با بیان اینکه هیچ کمبودی برای تأمین شیرینی در نوروز نداریم، گفت: کمبود مواد اولیه تا حدی تأثیرگذار بر عرضه شیرینی بوده، اما خوشبختانه نتوانسته مشکلی را در این زمینه به‌وجود آورد.

برچسب ها: شیرینی ، قیمت جعبه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا افزایش نرخ حامل های انرژی باعث افزایش تورم می شود؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: