پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پول‌نیوز - در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با هوشنگ طاهری میرقائد مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این دیدار که روز سه شنبه 20 آذرماه  در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، طاهری عملکرد مدیریت این بانک در استان چهارمحال و بختیاری را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

رشد 30 درصدی سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره در استان

بر اساس این گزارش، رشد 30 درصدی سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره، جذب 86 درصدی اعتبار توسعه اشتغال پایدار روستایی، افزایش نسبت سپرده های ارزان قیمت به کل سپرده ها و افزایش سهم از بازار، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در سال جاری تا کنون بوده است.

این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و روسا و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار