پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
 پول‌نیوز -  با پیدا شدن جسد هفت تن دیگر از قربانیان این حادثه شمار تلفات آتش‌سوزی‌ مهیب جنگلی در ایالت کالیفرنیا 63 تن اعلام شد.

مقامات محلی در آمریکا اعلام کردند: تعداد افرادی که در حادثه آتش‌سوزی جنگلی در شمال کالیفرنیا خبری از آنان وجود ندارد یا مفقود شده‌اند از 600 نفر گذشته‌ است.

 مقامات محلی ایالت کالیفرنیا روز گذشته (پنج‌شنبه) تعداد افرادی که در حادثه آتش‌سوزی جنگلی در شمال این ایالت مفقود شده یا خبری از آنان وجود ندارد را 631 نفر اعلام کردند که نسبت به آمار منتشر شده در روز چهارشنبه افزایش قابل توجهی داشته‌است.

همچنین با پیدا شدن جسد هفت تن دیگر از قربانیان این حادثه شمار تلفات آتش‌سوزی‌ مهیب جنگلی در ایالت کالیفرنیا 63 تن اعلام شد. جسد این هفت قربانی در چند خانه و خودرو در مناطق مختلفی از این ایالت پیدا شده‌است.

مقامات محلی این ایالت اظهار داشتند: احتمال تغییر در لیست مفقودین حادثه آتش‌سوزی وجود دارد چرا که احتمال افزوده شدن اسامی دیگر و حذف برخی دیگر از اسامی وجود دارد.

تاکنون بیش از 9700 خانه بر اثر این آتش‌سوزی تخریب شده‌است.

قرار است روز شنبه رئیس جمهوری آمریکا با قربانیان این آتش‌سوزی مرگبار که مناطقی از شمال و جنوب ایالت کالیفرنیا را درگیر کرده، دیدار کند.

در حال حاضر حدود 9400 نیروی آتش‌نشان در مناطق مخالف این ایالت در تلاش برای مهار شعله‌های آتش هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری بی‌بی‌سی، مقامات محلی اعلام کرده‌اند احتمال می‌رود عملیات مهار کامل حریق تا پایان ماه ادامه داشته باشد.
منبع: ایسنا
برچسب ها: کالیفرنیا ، آتش سوزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار