پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۹۰۵۷۱
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
0
پول‌نیوز - محل حادثه گاراژ حدوداً ۴ هزار متری و محل نگه‌داری خودرو بود؛ تعداد زیادی از خودروها اسقاطی بوده اما چهار دستگاه اتوبوس شخصی بین شهری از انواع مختلف که نه اسقاطی و نه صفر بودند، در محل دچار حریق شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی در یک گاراژ نگه‌داری خودرو در خیابان خاوران خبر داد.

سید جلال ملکی درباره جزییات آتش‌سوزی در گاراژ نگه‌داری خودرو در جاده خاوران گفت: ساعت ۷:۰۴ صبح امروز آتش‌سوزی در گاراژ نگه‌داری خودرو در جاده خاوران، بعد از پل سیمان به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: محل حادثه گاراژ حدوداً ۴ هزار متری و محل نگه‌داری خودرو بود؛ تعداد زیادی از خودروها اسقاطی بوده اما چهار دستگاه اتوبوس شخصی بین شهری از انواع مختلف که نه اسقاطی و نه صفر بودند، در محل دچار حریق شدند.

وی ادامه داد: بخشهای زیادی از آنها و حتی مخزن گازوئیل یکی از خودروها شعله‌ور شده و آتش به سرعت در حال سرایت به خودروهای مجاور بود.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده، در نهایت آتش خاموش و از گسترش به اطراف جلوگیری شد و هم‌اکنون نیز نیروها مشغول ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه هستند.
منبع: ایلنا
برچسب ها: آتش سوزی ، گاراژ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: