پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

بیمه سرمد؛ نائب قهرمان مسابقات فوتسال شرکت های بیمه
پول‌نیوز -تیم بیمه سرمد، در مسابقات فوتسال شرکت های بیمه، مقام نائب قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،  تیم فوتسال این شرکت در دیدار پایانی مقابل تیم پارسیان با نتیجه یک بر سه بازی را واگذار و به مقام دوم رسید. در دیدار رده بندی تیم بیمه دانا نیز، با کسب پیروزی 5 بر 4 در ضربات پنالتی تیم بیمه آسیا را مغلوب و سوم شد.

دکتر مجتبی کاتب در مراسم اختتامیه این مسابقات، ضمن ارج نهادن به تلاش های بازیکنان تیم بیمه سرمد، اظهار امیدواری کرد: صنعت بیمه در آینده ای نزدیک بتواند با تشکیل تیم های حرفه ای از طریق بهره گیری از حمایت مضاعف شرکت های بیمه، در مسابقات قهرمانی حضور یابد.

رییس هیات مدیره بیمه سرمد، حمایت از مقوله ارزشمند ورزش را توسط شرکت های بیمه، مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: حضور کارکنان در عرصه های ورزشی تاثیر بسزایی در تقویت روحیه و در نتیجه ایجاد انگیزه مضاعف و افزایش بهره وری آنان خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال شرکت های بیمه روز شنبه 28 شهریور ماه 1397 با حضور دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، معاونین و مدیران بیمه سرمد و اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران بیمه پارسیان برگزار شد.

این گزارش می افزاید، مسابقات فوتسال با حضور بیش از 20 تیم از شرکت های بیمه به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس بیمه سرمد و به میزبانی این شرکت با بهره گیری از داوران ملی و لیگ برتر برگزار شد
برچسب ها: بیمه سرمد ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار