پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - جلسه بررسی عملکرد شش ماه نخست سال 97 مدیریت شعب استان های اصفهان،قم،مرکزی وچهارمحال و بختیاری به صورت ارتباط مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس توسط مدیریت شعب استان ها برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در ابتدای این جلسه محمد حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانها با تشریح اهداف و سیاست های بانک به بررسی وضعیت عملکرد شعب تحت پوشش استان های اصفهان، قم، مرکزی وچهارمحال و بختیاری پرداخت و در زمینه جذب منابع، دستیابی به اهداف ابلاغی و به خصوص جذب منابع ارزان قیمت تاکید و در ادامه با اشاره به وضعیت مطالبات شعب، تلاش هرچه بیشتر همکاران را در راستای کاهش مطالبات و بالاخص پرونده های کلان خواستار شد.

حسینی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ضروری بودن فعالیت کلیه شعب در همه بخش های خدماتی فعال حوزه بانکداری بخصوص صدور ضمانت نامه فعالیت در این مهم را ضروری و امری موثر برشناساندن تنوع خدمات بانکی به مشتریان شمرد.

وی با اشاره به متنوع بودن خدمات بانک نظیر پایانه های فروشگاهی، اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، خدمات درگاه های اینترنتی و غیره افزایش استفاده کنندگان از خدمات بانکداری مدرن را گامی موثر در جهت پیش برد اهداف عالیه بانک دانست و بر رصد روزانه و عملکرد شعب تاکید کرد.

سپس محمد رضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم،مرکزی وچهارمحال و بختیاری به تشریح عملکرد مدیریت شعب استان های تحت پوشش به آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته درشعب پرداخت و افزود: کلیه همکاران در به ثمر رسیدن خواست و نظر مدیران ارشد بانک تمام تلاش خود را معطوف داشته و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار