پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

انتخاب معاون بانک گردشگری به عنوان دبیر علمی نشست شهر هوشمند و پرداخت همراهپول‌نیوز - شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران، مسیح قائمیان معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک گردشگری را به عنوان دبیر علمی نشست شهر هوشمند و پرداخت همراه برگزید.

این رویداد از جمله برنامه‌های جانبی ITE 2018 است که روز پنجشنبه 24 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
قائمیان از فعالان با سابقه حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک است و شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی تراکنش ایران، بر همین مبنا وی را به عنوان دبیر علمی نشست شهر هوشمند و پرداخت همراه انتخاب کرد.
 
تعامل دو سویه شهر هوشمند و صنعت بانکداری و پرداخت، ضرورتی حیاتی است. نشست شهر هوشمند و پرداخت همراه می‌خواهد به این پرسش‌ها پاسخ دهد که ابزارهای پرداخت به ویژه پرداخت موبایلی چه سهم و نقشی در این تعاملات و زیست هوشمند شهری دارد. تجربیات دنیا در این زمینه چیست؟ ما در کجای فرایند قرار داریم و چه بایدها و نبایدها در این میان وجود دارد؟
 
اینها موضوعاتی است که باید در همنشینی و تعامل شهرداران و متخصصان صنعت بانکداری و پرداخت مورد بررسی قرار بگیرد.      
 
محورهای نشست شهر هوشمند و پرداخت همراه عبارتند از: تجربه‌های داخلی و خارجی در این حوزه، چالش‌ها و راهکارهای گسترش روش‌های پرداخت موبایلی، نقش فین‌تک‌ها در ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر موبایل و چگونگی تنظیم روابط صنعت بانکداری و پرداخت، شهرداری‌ها و فین‌تک‌ها.  
 
چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران 22  تا 24 آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار