پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۷۵۳۰
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
0
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: علاوه بر 91 پرواز برنامه‌ای هفتگی به عراق مجوز 430 پرواز فوق‌العاده صادر شده است.
صدور مجوز 430 پرواز فوق‌العاده اربعینپول‌نیوز - جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، با بیان اینکه بازرسان دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر سیستم‌های فروش بلیت ایام اربعین نظارت کامل دارند، گفت: متقاضیان و مسافرانی که مشکلی در تهیه بلیت و قیمت آن داشته‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان هواپیمایی کشوری شکایات خود را مطرح کنند.

وی ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی ملزم هستند بر نحوه توزیع بلیت هواپیماها نظارت کامل داشته باشند.

جعفرزاده به مسافران اربعین توصیه کرد که بلیت خود را تنها از مراکز معتبری که اسامی آنها در شرکت‌ هواپیمایی درج شده خریداری کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه زائران کربلا بلیت مسیر تهران – نجف را تنها 2 میلیون و 200 هزار تومان و مسیر مشهد – نجف 2 میلیون و 800 هزار تومان خریداری کنند، گفت: این قیمت بلیت تنها برای مدت زمان دوم تا دوازدهم آبان ماه تعیین شده است و اگر مسافران احیانا قیمت را بیشتر تهیه کرده‌اند شکایات خود را مطرح کنند.

وی تأکید کرد: مراکز معتبر فروش بلیت تنها مجاز هستند که بلیت را به فروش برسانند و این امر برای حذف واسطه‌ها و جلوگیری از بازار سیاه ایجاد شده است.

جعفرزاده از ایجاد 100 پرواز فوق‌العاده در این ایام خبر داد و گفت: در گذشته 330 پرواز فوق‌العاده برای نجف در نظر گرفته شده بود که این پروازها به جز 91 پرواز برنامه‌ای این مسیر بوده است، بنابراین هم اکنون 430 پرواز فوق‌العاده برای این ایام در نظر گرفته شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار