پول‌نیوز - در نشست مشورتی در خصوص تشکیل مجمع ناشران دیجیتال "حوزه کودک و نوجوان" که با حضور جمعی از ناشران دیجیتال فعال در حوزه کودک و نوجواندر مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار برگزار شد، آخرین مهلت ناشران برای عضویت در مجمع عمومی ناشران دیجیتال کودک و نوجوان، سوم آبان ماه عنوان شد.

به گزارش گروه اجتماعی پول‌نیوز، مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته میزبان جمعی از ناشران دیجیتال فعال در حوزه کودک و نوجوان بود.

در این جلسه که به ریاست محمد رحمتی، قائم مقام مرکز و معاون اجرایی مرکز و با حضور جمعی از ناشران دیجیتال برگزار شد، ضمن تبادل نظر در خصوص ضرورتهای شکل گیری تشکلهای فرهنگی ناشران دیجیتال، شاخصهای پذیرش یک ناشر دیجیتال بعنوان ناشر فعال حوزه کودک و نوجوان به بحث گذاشته شد. در همین چارچوب تاکید شد ناشران دیجیتال تنها در صورتی قادر به حضور در مجمع و نیز شرکت در انتخابات هیات مدیره آن خواهند بود که بر اساس شاخصهای تعیین شده، فعال در حوزه کودک و نوجوان شناخته شوند.

رحمتی افزود عضویت ناشران دیجیتال کودک و نوجوان در این مجمع، مانع حضور آنها در سایر انجمن ها و مجامع فرهنگی، در صورت فعالیت در سایر حوزه ها، نخواهد بود. بر این اساس، کلیه ناشران دیجیتال می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی‌
https://nashr.saramad.ir/fa/nasher/majmanasherankodak  

ضمن اطلاع از اساسنامه مجمع و فهرست ناشران دیجیتال تایید شده حوزه کودک و نوجوان، در صورت فعال بودن در این حوزه تخصصی و عدم مشاهده نامشان در فهرست مزبور، تقاضای خود را جهت ارزیابی ارائه نمایند تا در صورت تایید، به فهرست مزبور اضافه شوند و امکان حضور در مجمع را پیدا کنند.

آخرین مهلت ثبت تقاضای ناشران که لازمه ورورد آنها به مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان است، پایان هفته آینده یعنی پنجشنبه سوم آبانماه سال جاری خواهد بود.

لازم به ذکر است مجمع ناشران دیجیتال که اساسنامه آن چندی پیش انتشار یافته، از اولین انجمن های فرهنگی ناشران دیجیتال است که فعالیت خود را با هدف حضور متشکل و جدی در عرصه تصمیم سازی و زمینه سازی تعامل موثرتر بین بخش خصوصی و دولتی در حوزه نشر دیجیتال، آغاز خواهند کرد.
برچسب ها: ناشر ، دیجیتال ، غرفه ، نمایشگاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: