پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۷۲۷۳
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
0
 پول‌نیوز -  این رکاب زن صلح دوست، تاکنون به کشورهای اتیوپی، تانزانیا، کنیا، اوگاندا، سوریه، لبنان، عراق، ترکمنستان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، روسیه، هندوستان، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و قزاقستان با دوچرخه سفر کرده و پیام صلح و دوستی ملت ایران را به کشورهای مقصد خود ابلاغ کرده است.

 'رحمت الله آزاد' دوچرخه سوار 57 ساله آملی که با هدف ابلاغ پیام صلح و دوستی، از مازندران تا آنکارا رکاب زده است، امروز چهارشنبه وارد آنکارا پایتخت کشور ترکیه شد.


سفر با دوچرخه، از ایران تا ترکیه

 این دوچرخه سوار ایرانی با حضور در سفارت ایران در ترکیه با 'محمد ابراهیم طاهریان فرد' سفیر ایران در آنکارا دیدار کرد.

وی ضمن ارائه پیام کتبی خود در مورد ضرورت استقرار صلح و عدالت در جهان، درخصوص هدف از سفرش با دوچرخه به کشورهای مختلف گفت: به وسیله دوچرخه و به عنوان پیک صلح و دوستی به دیگر کشورها سفر می کنم و از تمامی انسان های آزاده جهان تقاضا دارم برای محرومان جهان به خصوص در کشورهای جهان سوم چاره ای بیندیشند.

این رکاب زن صلح دوست، تاکنون به کشورهای اتیوپی، تانزانیا، کنیا، اوگاندا، سوریه، لبنان، عراق، ترکمنستان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، روسیه، هندوستان، پاکستان، افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و قزاقستان با دوچرخه سفر کرده و پیام صلح و دوستی ملت ایران را به کشورهای مقصد خود ابلاغ کرده است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار