لزوم حفظ حداقل 200 هزار ریال برای برندگان جوایز غیر قطعی تا پایان روز 27 مهر
پول‌نیوز - مراسم سي و هشتمين دوره قرعه كشي جوايز حسابهاي قرض الحسنه پس انداز در روز چهارشنبه مورخ 18/7/97 با حضور عضو هيئت مديره بانك، هيئت نظارت و كميته اجرائي قرعه كشي بانك و همچنين مديران امور و رؤساي ادارات كل مركزي برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، وی افزود: در اين دوره از قرعه كشي، تمامی حساب هايي كه از تاريخ 1/4/96 لغايت 31/4/97 داراي مانده حداقل دويست هزار ريال براي مدت 90 روز متوالي بوده و يا حداكثر تا تاريخ  31/4/97 با مبلغ حداقل دويست هزار ريال افتتاح و مانده مذكور را براي مدت 90 روز متوالي حفظ و در تاريخ 18/7/97 نيز مفتوح و داراي حداقل دويست هزار ريال مانده بوده اند، در قرعه كشي شركت داده شده اند.

وی با اشاره به این موضوع که  برای دارندگان این نوع حسابها، به ازاي هر يكصد هزارريال در هر روز ، يك  امتیاز در نظر گرفته می شود، تصریح کرد: با توجه به اينكه در روز قرعه كشي تعدادي از حسابها شرط حفظ حداقل موجودي براي 90 روز متوالي را نداشته اند، جوايز اين بخش از برندگان به صورت غيرقطعي بوده و پس از گذشت 90 روز قطعي و به برندگان تعلق خواهد گرفت.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن  همچنین اذعان داشت: با عنايت به اينكه حساب هاي برنده جايزه تعيين وضعيت نشده و موارد حذفي آن جايگزين خواهد شد، لذا تعدادي از جوايز غيرقطعي مي باشد و در صورت حفظ حداقل 200،000 ريال طي 90 روز متوالي (تا پايان روز 97/7/27) جوايز آنها قطعي خواهد شد.

احمدی در پایان اظهار داشت:اسامي برندگان جوايز پس از تاييد هيئت نظارت  در پايگاه اينترنتي بانك به آدرس www.bank-maskan.ir  درج خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.